Купити кварцові столешні у Києві. Ціни на столешні з кварцу - компанія Neolit

 

Кварцовий камінь у дизайні інтер'єру

Кварцовий камінь все частіше використовується в інтер'єрі. Він стає невід'ємною частиною будинків, ресторанів, бутіків модного одягу. А все тому, що кварц дозволяє легко втілювати в реальність задумане. Цей матеріал має відносно невелику вагу і відмінно поєднується з пластиком, металом, склом та деревом.

Кварцові столешні – ідеальна поверхня для кухні!

Кухня – це особливе місце, де домочадці проводять значну частину часу та вирішують сімейні проблеми. Вони снідають і вечеряють, розмовляють та обговорюють важливі теми, запрошують друзів та влаштовують затишні посиденьки. Тому в цій кімнаті має бути все продумано до дрібниць. І чим легшим буде догляд за робочою поверхнею, тим більше часу залишиться на приготування смачних страв та подальший відпочинок із рідними та близькими.

При облаштуванні кухонного простору дуже важливо вибрати надійну, практичну та естетично привабливу столешню. З усіх можливих матеріалів для її виготовлення найкраще віддати перевагу кварцу. Кварцові плити відносно новий матеріал на основі кварцової (95%) і гранітної крихти. Він є стійким до різних ушкоджень. Подряпини та стирання абсолютно нестрашні столешні з кварцу. Вона також не піддається впливам високих температур, повністю нешкідлива у побуті. Кварцовий камінь - недешевий матеріал, але ціна кварцової столешні обумовлена ​​її надійністю, експлуатаційними характеристиками та довговічністю.

Столешні з кварцового агломерату також відрізняються високою твердістю і розкішністю. Якщо ви хочете надати інтер'єру своєї кухні чудовий зовнішній вигляд та продовжити термін експлуатації кухонного гарнітура, вам варто звернути увагу на столешні з кварцу. Ми виготовляємо вироби, які стають родзинкою будь-якого будинку!