Натуральний камінь Онікс: ціна в Києві

Онікс - фантастично красивий камінь, що пропускає світлові промені, вироби з нього, як би світяться зсередини, при цьому онікс не поступається за міцністю та зносостійкістю мармуру. Крім того, онікс не боїться впливу води та перепаду температур, тому його сміливо можна використовувати як робочу столешню на кухні, барну стійку або обідній стіл. З оніксу може бути виконаний журнальний столик. Оригінальним рішенням та гарним виробом стане шаховий столик, виконаний з оніксу з підсвічуванням. Камін з оніксу буде окрасою вашого будинку та стане предметом розкоші у вашому інтер'єрі.

Торець столешні пропонуємо прикрасити цікавим типом кромки, це надає виробу додатковий шарм, на сторінці види лицьової кромки показано 18 видів торців столешні.

Різноманітність палітри кольору і текстури оніксу дозволяють легко вписати вироби з цього каменю в будь-який інтер'єр. Забарвлення цього каменю коричневе з білими або чорними візерунками, також може бути медове, біле з жовтуватими або рожевими шарами:

  • bareks onyx — різнобарвний онікс;
  • honey onyx — жовтий онікс з розлученнями;
  • verde onyx — зелений онікс;
  • onyx white — світлий онікс із жовтими розлученнями.

Онікс - порівняно недорогий, елітний оздоблювальний камінь. Кожна його частина має цінний малюнок, завдяки безлічі різнокольорових прошарків, а також просвічується в товщину до чотирьох сантиметрів. Цією властивістю онікс відрізняється від інших натуральних каменів.


Для індивідуального замовлення виробів із натурального каменю дзвоніть за тел. моб. +380 (97) 642-26-05тел./факс +380 (44) 228-90-63