Барна стійка на балконі: ідеї дизайну - статті від Neolit
 • 28.02.2018 23:50

Барна стійка на балконі: нестандартні ідеї для звичайних квартир

Якщо у вашій квартирі є балкон або лоджія, барна стійка - той елемент інтер'єру, який значно розширить можливості маленького простору.

Барна стійка на балконі – нестандартне та досить цікаве рішення для тих, хто прагне оригінально обіграти невелику площу, часто поєднану з кухнею, спальнею чи вітальнею.

Конструкція стійки та її геометричні параметри залежать від:

 • розмірів;
 • цільового призначення;
 • дизайну балкона.

Барна стійка на балконі, що є продовженням квартири (відповідно, утепленому та естетично облагородженому), має більше технічних можливостей.

Найбільш простий і ефектний варіант - розташування стійки вздовж балконної стіни під вікном: це і столик, і підвіконня в одному цілому.

Широка та простора стійка вздовж зовнішньої огорожі балкона – варіант для любителів урбаністичних пейзажів, адже сидячи за високим столом та насолоджуючись чашкою кави, ви зможете милуватися видами вулиці чи всього міста.

Балкон та барна стійка: стильно, практично, вигідно

Установка барної стійки на балконі з одного з його торців/стін вимагає певного простору, і якщо балкон довгий і вузький - краще використовувати бічні зони.

При оснащенні квадратних або просторих прямокутних балконів визначають не стільки місце, скільки доцільність стійки, яка виконуватиме роль:

 • столика для чаювання;
 • комп'ютерного міні-стола (у зоні домашнього офісу);
 • підставки під квіти і т.д.

Цікавий варіант - кутова стійка на балконі, заскленому на зовнішній периметр, а якщо на протилежному боці встановити пару крісел або диван, у вас вийде територія особистого комфорту.

Стильний дизайн балкона з барною стійкою зацікавить тих, хто модернізував додатковий простір та подовжив кімнату за рахунок винесення балкону. Бетонна або цегляна основа, яка колись розділяє дві локації, зручно використовувати під барну стійку, яка примикатиме одним торцем до стіни.

Своєрідний роздільник двох функціональних зон – зручний варіант для балконів, поєднаних з кухнею. Вибравши оптимальну висоту стійки, ви можете замовити повноцінний обідній стіл з:

 • квадратною;
 • овальною;
 • прямокутною;
 • краплеподібною столешнею.

Вибираємо матеріали та конструкцію

Барна стійка на балконі буде якісною та технічно безпечною, якщо врахувати властивості матеріалів, з яких вона буде виконана.

Столешня для барної стійки на балкон має бути:

 • довговічною;
 • стійкою до механічних пошкоджень та УФ-променів;
 • естетично привабливою.

Перелік експлуатаційних переваг має натуральний камінь або його альтернатива: акриловий композит, кварцит.

Несприйнятливість до ультрафіолету дозволяє підібрати найбільш цікавий колірний варіант столешні, у тому числі і для барної стійки на балкон, розташований із сонячного боку.

Для основи використовуються антикорозійні нетоксичні матеріали, гармонійні з натуральним та штучним каменем. На фото ми чітко бачимо, що барна стійка для балкона - це наявність дерева, МДФ, ДСП, хромованого металу, скла і т.д.

Вбудовані модулі – ящики, ніші, відкидні елементи – раціональний крок для барної стійки на балкон невеликих параметрів: усередині ви зможете зберігати банки з консервацією, побутові предмети та інше домашнє начиння, яке традиційно «живе» на балконі.

"Neolit": барна стійка для лоджії та балкона за лояльною ціною від майстрів своєї справи!

Опишіть нам ваш балкон і ми підберемо для нього ідеальний варіант барної стійки! Багаторічний досвід творчої діяльності дизайнерів компанії "Neolit", а також орієнтація на актуальні інтер'єрні тренди дозволяє створювати не просто барні стійки для балкона чи кухні, а максимально корисні універсальні атрибути підвищеного комфорту.

Навіть найменший простір на балконі набуває глобальної функціональності та особливого естетичного шику, коли в ньому з'являється стильна барна стійка. Бажаєте перетворити балкон з архітектурної «доважки» на улюблене місце всіх домочадців? Ми вам із цим допоможемо!

Комментарии (0)