Фото кварцових барних стійок, приклади робіт - Neolit

Наші роботи

Барні стійки із кварцу

Зробити інтер'єр незвичайним, оригінальним і функціональним допоможе барна стійка з кварцу - сьогодні все більше людей віддають перевагу саме цьому матеріалу завдяки його чудовим властивостям і бездоганному зовнішньому вигляду. Компанія «Neolit» займається виготовленням барних стійок із кварцу будь-якої складності. У каталозі можна вибрати відповідну модель виробу або оформити замовлення за індивідуальним проектом.

Барні стійки із кварцу в інтер'єрі

Барна стійка — зручний та практичний предмет меблів: за її допомогою можна розділити кімнату на робочу та обідню зону, а також відокремити простір для відпочинку. Барні стійки з кварцового каменю стануть чудовою альтернативою столу. Крім того, на ньому зручно працювати з документами чи ноутбуком. При грамотному розміщенні, такі меблі стануть незамінним атрибутом, який гідно оцінять не тільки члени сім'ї, а й гості.

Замовляючи барну стійку з кварцового каменю, можете бути впевнені в її унікальності та ексклюзивності – такий предмет меблів гармонійно доповнить інтер'єр кухні чи вітальні. Іноді власники невеликих квартир та будинків відмовляють собі у такому задоволенні, вважаючи, що стійка займе багато місця. Зовсім не так! Компанія «Неоліт» пропонує послуги замірників, які допоможуть грамотно та функціонально розмістити барну стійку, створивши затишну атмосферу навіть у дуже маленькій кімнаті.

Барні стійки з кварцового каменю: надійність та краса

Серед багатьох матеріалів, з яких може бути виготовлена ​​барна стійка, особливим попитом користується кварцовий агломерат. До складу цього матеріалу входить природний мінерал кварц, поліефірні смоли та колірний пігмент. Кварцовий композит абсолютно нешкідливий та безпечний, а крім цього його перевагами є:

Чому барні стійки з кварцу потрібно замовляти у компанії «Neolit»

Завдяки багаторічному досвіду роботи (понад 10 років), власному виробництву, команді кваліфікованих майстрів та співпраці з офіційними постачальниками компанія «Неоліт» гарантує якість продукції. При виготовленні барних стійок використовують високоякісну сировину перевірених торгових марок: Avant Quartz, Silestone, HanStone, Vicostone та інших надійних виробників.

Також нашими перевагами є:

Отримати професійну консультацію та дізнатися більше інформації можна за вказаними на сайті neolit.kiev.ua телефонами.

Лояльні ціни на барні стійки із кварцового каменю тільки у нас. Переконайтеся в цьому – оформляйте замовлення прямо зараз!