Натуральний камінь. Купити граніт у Києві, ціна — Neolit

Гранітні столешні

Граніт - матеріал унікальної міцності та своєрідної естетики. У дизайні інтер'єру йому знаходять застосування завдяки обом цим якостям. Цей довговічний матеріал рекомендують використовувати для столів та столешень на кухні, у барі, ресторані. Столешні з граніту мають водо- і брудовідштовхувальні властивості, не схильні до зносу, на ній ніколи не залишаться сліди від фарбуючих продуктів (вино, буряк, морква) і від ріжучих предметів. Може добре і функціонально вписатися в інтер'єр і служити продовженням вашої столешні підвіконня, виготовлене з того ж граніту.

Різноманітність кольору та текстури граніту допоможуть підібрати столешні до будь-якого гарнітуру – це може бути столешня із граніту для різних стилів: від «провансу» до «модерну». До того ж столешні з граніту піддається поліруванню, шліфуванню або обробці у стилі «Антик», щоб надати їй старовинної текстури.

Ще одна сфера, де застосовуються кам'яні столешні – зони барбекю. Це практично кухня просто неба, тому, як і кухонні, кам'яні столешні для зон барбекю роблять і граніту, який не вицвітає на сонці і з легкістю переносить добові та сезонні перепади температур. У цій сфері гранітним столешням немає рівних.

Отже, переваги гранітної столешні:

  • Немає необхідності використовувати спеціальні підставки для гарячого посуду і навіть обробні дошки;
  • Граніт зовсім не вбирає жир та інші забруднення;
  • Поверхня легко миється.

Термін служби гранітної столешні необмежений. При цьому немає необхідності докладати зусиль для збереження таких меблів. Достатньо лише іноді протирати робочу поверхню вовняною ганчірочкою з очищаючим розчином.

Міцність, неповторність малюнка та добротний зовнішній вигляд дозволяють граніту бути одним із найкращих матеріалів для оформлення будь-яких приміщень.

Замов столешню, підвіконня або барну стійку з кварцового каменю за тел. моб. +380 (97) 642-26-05тел./факс +380 (44) 228-90-63