Торгове обладнання: купити торгові меблі для магазину в Києві — ціна в Neolit

торговое оборудование ценаТоргове обладнання зі штучного каменю: практичність, надійність, індивідуальний стиль

Торгове обладнання – це функціональні предмети інтер'єру, що використовуються у комерційному закладі: магазині, салоні, кафе, банку.

Найчастіше під цим визначенням ми уявляємо собі торгові меблі, призначені для розкладки, зберігання та презентації товару з метою подальшого його продажу.

З погляду сучасного маркетингу саме торгове обладнання є візитною карткою магазину, тому вимоги до предметів комерційного інтер'єру – особливі. Якісне обладнання для торгівлі має бути:

 • рухомим;
 • функціональним;
 • максимально корисним;
 • простим у пристрої;
 • невибагливим у догляді;
 • міцним;
 • імпонуючим архітектурним особливостям та стильовому концепту закладу;
 • технічно безпечним;
 • екологічним;
 • естетично досконалим.

торговое оборудование в КиевеЩо входить до комплекту торгівельного обладнання?

Перш ніж купити торгове обладнання, важливо визначитися з його специфікою. Усі предмети, розміщені у залі, умовно класифіковані втричі категорії.

 • Перша включає вироби, що відносяться до внутрішнього меблювання магазину: стелажі, прилавки, вітрини, економпанелі та ін. Їхня мета – розміщувати та демонструвати товари в комфортних для шопінгу умовах.
 • Друга – електронне обладнання, що сприяє підвищенню ефективності діяльності персоналу: ваги, сканери для зчитування штрих-коду, принтери, касові апарати тощо.
 • Третя – допоміжні аксесуари, що сприяють комфортизації шопінгу: манекени, кошики для товарів, вішалки, дзеркала та багато іншого.

Торгові меблі - це основа сучасного магазину, тому її асортимент складають різні каркасні конструкції, цільове призначення яких відповідає спеціалізації закладу (бутік одягу, бар, салон парфумерії, магазин іграшок і т.д.). Це можуть бути:

 • барні стійки;
 • полиці;
 • столи;
 • касові кабіни;
 • вітрини;
 • відкриті та закриті шафи;
 • примірювальні;
 • лавки;
 • прилавки і т.д.

Торгові меблі є атрибутикою інтенсивної експлуатації, оскільки щодня магазин відвідують від кількох десятків до кількох сотень клієнтів, які користуються стійками, лавками, примірочними тощо.

Товарний кругообіг передбачає активне залучення вітрин, шаф та інших модулів зберігання. Перше, що піддається навантаженням у вигляді постійних механічних впливів, – плоскі поверхні: столешні, фасади та полиці. Вони мають бути міцними!

Високі експлуатаційні властивості має інноваційне торгове обладнання з екологічних зносостійких матеріалів, інертних до агресивного застосування.

Створити настрій та забезпечити цікавий стиль внутрішньому простору магазину здатні торгові меблі зі штучного каменю, представленого в багатій палітрі колірних варіантів.

купить торговое оборудование в КиевеОсобливості та переваги торговельного обладнання з композитних матеріалів

З появою кварциту, керамограніту та акрилату асортимент ергономічного торговельного обладнання суттєво розширився. Стильні барні стійки з характерним зернистим дизайном або шафи, вітрини, що імітують автентичну гаму мармуру, можна зустріти у найпрестижніших бутіках та салонах.

Естетичні переваги – не єдині «плюси» композитних матеріалів: вони ще й мають довговічність, а тому аргументовано витісняють дерево, пластик, метал та скло.

 • У Києві поширене торгове обладнання з керамограніту – штучного оздоблювального матеріалу, виготовленого за технологією вакуумного напівсухого пресування з подальшим випалом. Склад гомогенізованої суміші: глина, що білиться, кварцовий пісок, каоліни, пігменти та інші сировинні компоненти. Серед переваг матеріалу: низьке водопоглинання, удароміцність, стійкість до впливу хімічних речовин та перепаду температур.
 • Популярністю користуються торгові меблі з акрилового каменю, що має високу гігієнічність, низьку теплопровідність, інертність до хімічних впливів і води. Склад композиту: акрилові смоли, полімери, натуральні мінеральні та пігментні добавки. Завдяки пластичності з каменю виходять конструкції будь-яких інженерних задумів. Ще одна перевага акрилу - найбагатша гамма кольорів, що включає ультра-яскраві та нестандартні відтінки.
 • Кварцовий агломерат, виготовлений за технологією вібропресування, використовують для виробництва високоякісного торгового обладнання. Ціна матеріалу повністю виправдовує його фізичні властивості. У рецептуру каменю включено природний мінерал кварц, поліефірні смоли та колірні пігменти. Примітно, частка натурального кварцу становить понад 90%. Це найкраще, що можна використовувати для покращення будь-якого комерційного інтер'єру. З таким торговим обладнанням додаткового декору вже не буде потрібно.

Модний інтер'єр: замовляємо торгове обладнання у Києві

Хороше торгове обладнання має розкривати унікальність вашої комерційної ідеї. Якщо стійки, шафи, стелажі подобатимуться вам – їх сприйме і клієнт, для якого дуже важлива візуальна презентація того, що він придбає.

Ми підійшли до найголовнішого моменту – розмірів та дизайну торгових меблів. Інтер'єрна атрибутика не повинна захаращувати простір і «губитися» у його наповненні.

При оптимальній конструкції стаціонарних і навісних предметів, гармонійністю наповниться навіть дуже невеликий бутік. Увага слід приділити внутрішнім системам зберігання: наприклад, барна стійка з численними полицями, розташованими на тильній стороні, – це зручно, містко та красиво!

Значення грає як форма, а й колір, фактура. Завдяки різнобарвним матеріалам з матовою та глянсовою поверхнею, можна досягти будь-яких візуальних ефектів.

Інноваційні плитні композити, що використовуються в індивідуальному виробництві торгових меблів, підходять під будь-які стильові рішення.

Вас приваблює мінімалізм? Хочете чогось креативного чи схильніші до класичного концепту? Досвідчений дизайнер компанії “Neolit” допоможе визначитися з найбільш відповідним форматом та відповість на всі поточні питання щодо замовлення торговельного обладнання.

Вимірювання, виготовлення, встановлення торгових меблів від компанії "Neolit"

Комерційна діяльність передбачає безліч організаційних питань, яких, безсумнівно, належить і купівля устаткування торгівлі. Інтер'єр "під ключ", в якому вгадано кожен міліметр корисної площі вашого магазину, - це вже не мрія!

Зверніть увагу на чудову вибірку фотографій на neolit.kiev.ua. Представлене як портфоліо торгове обладнання вже успішно використовується у Києві – це роботи наших майстрів, які впровадили технічні задуми, адаптувавши їх під побажання клієнтів.

Ми виготовимо та встановимо торгове обладнання будь-якої інженерної складності, а попередньо проконсультуємо вас щодо матеріалів. Дізнатись остаточну ціну можна після калькуляції проекту. Деталі ви зможете дізнатись у діалозі з нашим представником!