Кутові столешні зі штучного каменю, огляд — стаття від Neolit
  • 24.03.2016 09:38

Кутова столешня з каменю: територія комфорту на вашій кухні

Робоча зона кухні має бути максимально комфортною, оскільки від її архітектурного оформлення та оснащення залежать безпека, зручність та ефективність приготування їжі. Сучасні технології виготовлення кухонних інтер'єрів дозволяють перетворити звичайну кухню на територію творчої свободи кухаря. Кутова столешня з каменю – чудовий варіант для оптимального оформлення побутового приміщення. Навіть найскромніша за геометричними параметрами кухня стає відкритою і доступною, якщо її консоль розмістити не вздовж стіни, а в кутку, змістивши таким чином акцент функціоналу в досі пасивне місце.

Кутова столешня із штучного каменю – вигідна альтернатива натуральному матеріалу. Імітація кварцу, граніту чи іншої породи не обмежується лише візуальною перевагою. Кутова столешня з каменю, в основі якого композитний матеріал із високоякісних смол та натуральних мінералів, - практична, міцна та недорога. При цьому збережено показники екологічності. Під час приготування їжі, на поверхні з акрилового або литого штучного каменю за виникнення мікротріщин (а також згубної біофлори) переживати не слід.

Кутові столешні зі штучного каменю: замовляємо у «Neolit»

Внести до вашої кухні нотку респектабельності допоможе дизайнерська кутова столешня зі штучного каменю. Асортимент структур та відтінків, які застосовуються у виготовленні меблевих інтер'єрів компанією «Neolit», дозволяє до оформлення кухні підійти максимально творчо, але цілком практично.

Кутова столешня на замовлення - це індивідуальний, штучний дизайн, який суттєво скрасить ваше перебування на кухні. Вигідно використовуючи робочий простір, за допомогою оригінальної деталі можна досягти естетичної досконалості, гармонії геометрії та фарб. Обробна поверхня або барна міні-стійка із високоякісного композитного матеріалу – мрія кожного кухаря!

На відміну від натуральних, кутові столешні зі штучного каменю легкі за вагою. Вони стійкі до механічних впливів, не бояться вологи і високих температур. Зручні в користуванні та гігієні столешні від компанії «Neolit» дуже доступні за ціною, тому замовити деталь інтер'єру з урахуванням площі кухні можуть клієнти з будь-яким рівнем доходу. Для оформлення замовлення або уточнення деталей пропозиції, зв'яжіться з нашим консультантом.

«Neolit»: недорога кутова столешня з каменю для вашої кухні – за індивідуальним проектом.

Комментарии (0)