Столешні зі штучного каменю
  • 08.05.2014 11:09

Столешні незмінно супроводжують людину в побуті вже протягом довгих років. І до тих пір, поки ці предмети будуть необхідні, слід особливу увагу приділяти їх основному елементу поверхні. Столешні зі штучного каменю - це відмінне поєднання практичності, краси та надійності.

Враховуючи той факт, що кухня - це найпопулярніше місце в будинку (саме тут вирішуються важливі питання, відбуваються сімейні сварки, примирення і т. д.) важливо, щоб все тут, включаючи такі "дрібниці", як столешні, було продумано до дрібниць . Крім того, чим простіше буде догляд за столешнями, тим більше часу у господині залишатиметься для приготування смакоти для домочадців та сімейних посиденьок.

Столешні з кварцу - особливості

Кварцові столешні вигідно відрізняються від інших покриттів. По-перше, такі столешні є екологічно чистими, за рахунок складу матеріалу, в який входять високоякісна смола, кварц — один із найкрасивіших і найміцніших природних матеріалів і трохи пігменту для кольору. Якщо порівнювати столешні зі штучного каменю і столешні, виготовленими з природного дерева або того ж мармуру, то перші безперечно виграють щодо міцності. На кварцовій столешні можна спокійно різати, стукати, рубати, не побоюючись пошкодити її поверхню. Більше того, столешні з кварцу відмінно витримають випробування високою температурою (гарячим чайником або сковородою).


Таїнство виготовлення кварцу

Безумовно, явна перевага столешні з кварцу - це привабливий зовнішній вигляд завдяки використанню кварцу, природна краса якого поза конкуренцією. Безліч кольорів і відтінків, унікальний малюнок на поверхні - все це підкуповує дизайнерів та естетів, не готових приносити в жертву красу заради практичності та надійності.

Краса не потребує жертв!

Безусловно, явное преимущество столешниц из кварца - это привлекательный внешний вид, благодаря использованию кварца, природная красота которого вне конкуренции. Множество цветов и оттенков, уникальный рисунок на поверхности - все это подкупает дизайнеров и эстетов, не готовых приносить в жертву красоту ради практичности и надежности.

Кварцові столешні позбавлять покупців вибору на користь того чи іншого. Вибір їх як поверхонь для столів стане правильним рішенням для тих, хто бажає отримати все і відразу! Гарні та естетичні, надійні, не потребують особливого догляду, зносостійкі та практичні столешні з кварцу стануть незамінними на кухні, в майстерні та не тільки.

Не дивно, що сьогодні столешні зі штучного каменю мають такий попит у покупців. Камінь, як символ міцності та довговічності радує око справжніх поціновувачів прекрасного, при цьому стає головною «родзинкою» у приміщенні, являючи собою зразок досконалості та стабільності.

Комментарии (0)