Види виробів із штучного каменю
  • 07.08.2014 12:06

Практичний та довговічний штучний камінь має велику популярність у наш час. Поверхня каменю легко чиститься, і не проникна для різноманітних бактерій. Завдяки особливій структурі штучного каменю всілякі рідини не вбираються і не залишають слідів на поверхні виробу.

Високі експлуатаційні та гігієнічні властивості – головна перевага виробів зі штучного каменю. Завдяки цим властивостям, меблі зі штучного каменю часто використовують у медичних закладах, кафе та їдальнях. На відміну від натуральних матеріалів, міцність штучного каменю набагато вища. Акриловий камінь стійкий до механічних впливів, ударних навантажень та подряпин. Вироби зі штучного каменю не виробляються масово, що робить їх унікальними та неповторними.

Кожен бажає зробити свою кухню максимально комфортною та красивою. Штучний камінь якісний та довговічний, що дуже підходить для використання на кухні. Столешня зі штучного каменю є міцною, стійкою до перепадів температур та ударів. Штучний камінь не має щілин та стиків, що сприяє створенню безшовних поверхонь. Спеціальний клей допомагає склеїти деталі зі штучного каменю без утворення швів. Столешні зі штучного каменю мають гарний дизайн та величезну кольорову гаму. Ще однією перевагою столешні зі штучного каменю є їхня доступна ціна.


Також штучний камінь використовують для підвіконь. Ви можете вибрати абсолютно будь-яку форму підвіконня на ваш розсуд. В асортименті ви знайдете нестандартні та сучасні форми. Висока якість та практичність є безперечною перевагою для підвіконь. Вони не деформуються від занадто високих або низьких температур, практичні у використанні та дуже приємні на дотик. Навколишнє середовище та ваші близькі будуть у безпеці, оскільки штучний камінь не виділяє шкідливих речовин. Підвіконня зі штучного каменю будуть тішити вас довгий час.

Якщо вам потрібно зробити барну стійку, штучний камінь відмінно підійде для цього. Ви можете вибрати будь-який колір і форму барної стійки. Барні стійки зі штучного каменю підійдуть для казино, клубів та ресторанів. Вони дуже практичні та зручні. Догляд за ними не принесе особливих турбот. Ви можете вибрати барну стійку будь-якого розміру та товщини. Вибір залежить тільки від ваших уподобань та вашого смаку. Також ви можете встановити барну стійку у вас на кухні.

 

Комментарии (0)