Види штучного каменю для столешні
  • 17.09.2015 17:19

За статистикою, кухня - найбільш відвідуване місце в квартирі та заміському будинку. Поєднуючи в собі зручність, красу та затишок, вона є справжньою гордістю кожної господині. А оскільки приготування їжі завжди нерозривно пов'язане з високими температурами, водою, використанням різних інгредієнтів, вибір матеріалу для робочої поверхні відіграє ключове значення.

При здійсненні ремонту, дуже важливо заздалегідь вирішити, з якого матеріалу буде виготовлена ​​столешня, а також обідній стіл і барна стійка, якщо є. На сьогоднішній день найбільш високотехнологічним та практичним є штучний камінь. Він відповідає найвищим вимогам як з практичної, так і з естетичної точки зору.

 

Які є види штучного каменю для столешні?

Штучний камінь – це суміш мінеральних наповнювачів та пігментів, які з'єднуються воєдино за допомогою полімерної смоли. І в залежності від того, який тип смоли був використаний у виробництві, штучний камінь ділиться на два основні види:

1. штучний камінь на основі акрилових смол: Montelli, Corian, Akrilika, Staron, Hi-Macs та ін; надходить на виробництво у вигляді листів завтовшки 3 мм, 6 мм або 12 мм; столешня виготовляється шляхом склеювання окремих частин; чим товщі клейовий шов, тим він міцніший;

2. штучний камінь на основі поліефірних смол: Granatex, Granilux, Granistone; представлений у вигляді окремих компонентів, які слід змішати перед застосуванням; рідку суміш заливають у заздалегідь підготовлену форму, а після полімеризації столешню шліфують і формують потім кромку.

Дизайн барної стійки на кухні включає багато складових. Наприклад, можна вибрати стійку з ніжками та столешнею або стійку, заповнену під столешнею шафками - це чудово економить місце на невеликій кухні. Матеріал столешні має величезне значення: це може бути метал, скло, ДСП, дерево, натуральний чи штучний камінь. Все залежить від загального стилю кухні, смаків та бюджету.

Переваги використання штучного каменю для виробництва столешні

Всі столешні зі штучного каменю відрізняються високою гігієнічністю: на поверхні не з'являється пліснява або грибок, не накопичується бруд і не в'їдаються різні речовини. Також вони не дають можливості розселяться різним мікроорганізмам і стійкі до лугів та кислот. Штучний камінь відрізняється безпекою як довкілля, так здоров'ю людини.

Ще одна важлива перевага столешні зі штучного каменю – їм не страшні відколи та подряпини. Будь-які незначні ушкодження легко усунути, відшліфувавши поверхню самостійно або викликавши для цього професійного майстра. Такий ремонт навіть не потребує демонтажу. А щоб робоча поверхня завжди залишалася чистою та доглянутою, її досить регулярно протирати вологою губкою з невеликою кількістю миючого засобу.

Комментарии (0)