Decton

Dekton це інноваційний ультракомпозитний матеріал на основі кераміки та природного кварцу.

Робочі поверхні DEKTON сьогодні використовуються дуже широко: як при оформленні інтер'єрів, так і при зовнішньому облицюванні будівель.
Особливо популярні столешні для кухні DEKTON. Камінь має бактеріостатичний ефект, тобто перешкоджає розмноженню бактерій. Саме те, що потрібно на кухні!

Варто відзначити переваги столешні з Дектон:

Зручність у експлуатації. Полірована поверхня кухонних столешень з каменю настільки гладка, що на ній не затримуються жодні забруднення, а це помітно полегшує догляд. Крім того, її відрізняють термостійкість, висока міцність, вологостійкість.

Відповідність заданим параметрам. Сучасні методи та технології обробки кварцу завжди доповнюють грамотно побудоване виробництво столешні зі штучного каменю, також вони дозволяють втілювати у життя будь-які конфігурації та розміри. Завдяки цьому виготовлені на замовлення столешні з каменю повністю відповідають параметрам кухні.

Довговічність. DEKTON не тьмяніє від сонячних променів, не псується від хімічних реактивів, не розколюється та не дряпається. Порушити їхню цілісність просто неможливо. Тому товарний вигляд столешні із каменю зберігається протягом повного терміну служби.