Мармур: ціна в Києві — Neolit

Мармурові столешні

Мармур - це природний мінерал, який широко використовується для виготовлення різних елементів інтер'єру та екстер'єру. Він використовується у виробництві столешні, підвіконь, для облицювання стін санвузлів, камінів, фонтанів, але за останні роки популярністю стали користуватися мармурові умивальники, басейни, колони, карнизи, каміни, сходи.

Мармур є шляхетним та вишуканим природним каменем. Столешні з нього не тільки прикрасить вашу кухню, а й підкреслить тонкість смаку. Цей природний камінь не викликає алергію, у спеку він рятує своєю прохолодою. При правильній експлуатації мармурова столешня прослужить дуже довго.

Для столешні у ванних кімнатах відмінно підійде мармур. Цей камінь легко витримає всі випробування підвищеної вологості ванної кімнати, а висока декоративність мармуру надасть вашому інтер'єру особливий шарм. Так само не варто забувати, що мармур має відмінні бактерицидні та гігієнічні властивості.

Мармурові підвіконня – вишуканий та практичний елемент інтер'єру. Красива гра світла на дзеркальній мармуровій поверхні, найбагатша колірна гама каменю, доступність будь-яких розмірів і форм, стійкості до зовнішніх негативних факторів — це переваги, які виділяють підвіконня з натурального каменю серед інших оздоблювальних матеріалів.

Мармурові меблі - витончена частина художнього оформлення у вашому будинку

Замовте вироби із кварцового каменю за тел. моб. +380 (97) 642-26-05тел./факс +380 (44) 228-90-63