Вироби зі штучного каменю купити у Києві. Ціни на меблі зі штучного каменю - компанія Neolit

Наші роботи

мебель из искусственного камняВироби зі штучного каменю в Києві та Україні.

Вироби зі штучного каменю відрізняє різноманітність форм та нетривіальність дизайну. Адже властивості матеріалу, зокрема, його пластичність, дозволяє втілити найфантастичніші проекти та інтер'єрні рішення. Існує думка, за якою вироби з каменю вважаються непотрібним шиком. Вони дорогі та важкі, незручні та нефункціональні. Потрібно зізнатися, все це правда, коли йдеться про натуральний камінь. Вироби зі штучного каменю немає цих недоліків. І це факт.

купить мебель из искусственного камняШтучний камінь багато років розроблявся з однією єдиною метою - поєднати переваги різних матеріалів. На сьогоднішній день практика показує, що аналогів немає. Величезна кількість позитивних відгуків, кількість клієнтів, що постійно зростає, підтверджують функціональну перевагу штучного каменю. Однією з головних переваг є естетичність, а не лише функціональність та комфорт, який забезпечує штучний камінь. Столешні з натурального матеріалу не завжди підійдуть для інтер'єру вашої квартири. Фактура та відтінок можуть бути різними, на відміну від виробів із натурального каменю.

 

Штучний камінь в інтер'єрі

мебель из искусственного камня на заказПредмети обстановки, створені за допомогою штучного каменю, виглядають дуже гармонійно та натурально. Штучний камінь - багатофункціональний та економічний декор. Для робочих столів в їдальнях і кухнях, а також для обробки різних поверхонь часто використовують штучний камінь. Столешні з такого матеріалу досить популярні у нічних клубах, ресторанах та барах. Вони дуже зручні, тому що не бояться горючих рідин та тютюнового диму. "Мармуровий" столик або барна столешня порадує легкістю догляду, достатньо лише вологого прибирання з миючим засобом.

Як імітація старовинної цегляної кладки для пивних льохів і підвальчиків часто використовують штучний камінь. Це сильно впливає на відвідуваність закладу за рахунок його таємничості. Для створення певної стилістичної концепції оформлення ресторану або бару при використанні маленьких бюджетів, не останню роль відіграє доступна ціна на штучний камінь. В інтер'єрах багатофункціональної специфіки, ще однією сферою застосування штучного каменю є облицювання камінів. Також, акриловий камінь з успіхом застосовується для оформлення штучних водойм та інтер'єрів зимових садів. Довгі роки чудово протистоїть перепадам температури та вологи, що ідеально з погляду хімічної інертності поверхні.

Відгуки наших клієнтів

рейтинг

Рейтинг: 5 из 5. Голосов: 5

06.12.2016 15:58

Захотелось разнообразить свой интерьер изделием из искусственного камня. Заказала стол у компании Неолит. Качеством работы осталась довольная. Стол сделали по моему эскизу в установление сроки, качественно, обращая внимание на каждую деталь. Менеджера внимательные к своим клиентам, четко отвечают на вопросы, предлагают свою помощь в выборе и доставке.

12.12.2016 07:32

Заказывали столешницу тут. Впечатление - положительное. Замерщик выезжаехал в удобное для нас время. Оговоренные сроки изготовления не нарушили. К самой столешнице тоже никаких претензий нет, пусть подороже ДСП, но она более функциональна, вид презентабельнее.

15.12.2016 12:50

Еще когда планировали купить квартиру, я уже мечтала о том, что на кухне будет столешница из камня. У знакомых увидела столешницу в ванной и взяла телефон компании. Специалист быстро приехал и сделал замеры. А спустя пару недель привезли и установили столешницу для рабочего стола. Получилось красиво и практично. Планируем заказать столешницу и на дачу.

15.12.2016 16:22

Обратилась в компанию Неолит, за заказом барной стойки на кухню и столешницы. Предлогали различные варианты решения, но в итоге с дизайнером создали новое по дизайну изделие, сочетали переход из цвета в цвет. Получилось очень здорово! Изготовление не заняло много времени. Все сделали в короткие сроки и качественно. Моя кухня стала предметом восхищения друзей и родственников!

12.03.2019 08:28

Добрый день. Вчера нам установили камин из искусственного камня в гостинной. Обратился в компанию по рекомендации друга. В общем мы очень довольны обращением в вашу компанию. Как-то все быстро и неощутимо прошло и наш ремонт не оказался каторгой для меня. Камин стоит, жена довольна. Спасибо.

Отримайте консультацію з виробів зі штучного каменю у Києві

Зателефонуйте нам моб. +380 (67) 322-21-53тел./факс +380 (44) 228-90-63 або натисніть на кнопку "Замовити", введіть свої дані та ми вам передзвонимо. З радістю надамо вичерпну інформацію про продукцію та умови співпраці.