Дизайн барної стійки для маленької кухні
  • 13.07.2015 09:29

Якщо ви любите невимушеність і приємне спілкування, готові відійти від стереотипів, віддаєте перевагу стильним інтер'єрам, то барна стійка на кухні  саме те, що потрібно. В принципі, ще кілька років тому в нашій країні барні стійки на кухні зустрічалися рідко, оскільки сприймалися як щось зайве та не дуже доречне. Сьогодні ж барні стійки заслужено посіли своє місце у квартирах. Чому заслужено? Тому що це зручно, функціонально, красиво, атмосферно. Більше того, навіть якщо ви не любитель алкоголю, зовсім не обов'язково відмовлятися від барної стійки: за нею із задоволенням можна пити каву, фреші та свіжі коктейлі. Коли місця багато, питання розташування стійки вирішити легко. А коли кухня маленька?

Барна стійка на маленькій кухні - яку вибрати?

Дизайн барної стійки питання непросте, оскільки завжди складно вибирати з великої кількості варіантів. Для початку розберемо, які бувають конструкції барних стійок:

  • Поєднана стійка. Вона є продовженням або робочої поверхні, або обіднього столу, або підвіконня. Чудовий варіант для міні-кухонь.
  • Сюди можна віднести дворівневу стійку, коли половина, наприклад, виконує роль обіднього столу, іншу височить у ньому і служить барної стійкою.
  • Стійка біля стіни. Теж може підійти для кухні з невеликою площею, особливо якщо стільці можна засунути під неї.
  • Острівна стійка. Розташовується в центрі приміщення, тому навряд чи буде доречна в маленькій кухні — займе багато простору.
  • Стійка-перегородка. Чудовий вибір для квартири-студії. Така стійка допоможе зонувати приміщення, додасть затишку.

Дизайн барної стійки на кухні включає багато складових. Наприклад, можна вибрати стійку з ніжками та столешнею або стійку, заповнену під столешнею шафками - це чудово економить місце на невеликій кухні. Матеріал столешні має величезне значення: це може бути метал, скло, ДСП, дерево, натуральний чи штучний камінь. Все залежить від загального стилю кухні, смаків та бюджету.

Барна стійка на вашій кухні: все включено

Барна стійка в маленькій кухні стане чудовим рішенням для економії простору, виконуючи функції обіднього столу, робочої поверхні та місця для зберігання кухонного начиння. Безумовно, цей варіант підходить не для великих сімей з дітьми, а скоріше для пар чи одиноких людей. Щоб візуально збільшити простір можна використовувати напівпрозорі стільці, легку і світлу конструкцію для стійки, додаткове освітлення над стійкою. А якщо кухня дозволяє розмістити стійку біля вікна – можна отримати не просто зручне та стильне, але й неймовірно романтичне місце для чаювання чи посиденьок з друзями.

Комментарии (0)