Декоративний камінь на кухні: дизайн інтер'єру зі штучним каменем
  • 15.08.2016 14:17

Декоративний камінь в інтер'єрі кухні

искусственный камень на кухнеЗа все життя кожна господиня проводить на кухні близько 20 років. Тому інтер'єр кухні кожної хочеться зробити привабливим і затишним, щоб проведений на ній час буквально пролітав і дарував радісні, приємні емоції. Сучасний ринок оздоблювальних матеріалів пропонує широкий спектр варіантів, але найбільш універсальний, що надає безмежні можливості декору та стилізації – декоративний камінь. Декоративний камінь на кухні дозволить вам реалізувати всі побажання і зробити цю кімнату будинку, що відповідає вашим побажанням та смаку, а компанія «Neolit» готова запропонувати вам вичерпний асортимент цього матеріалу за оптимальною ціною.

 

Про види та переваги декоративного / штучного каменю

искусственный камень в интерьере кухниНа ринку найпопулярнішим є такі види каменю:

  • керамограніт: його переваги - висока стійкість до перепадів температури, що властиво кухням, і довговічність, при цьому даний матеріал погано переносить вплив сильних речовин, що чистять;
  • агломерати: головна перевага використання цього штучного каменю в інтер'єрі кухні – різноманіття кольорів та форм, що стирає межі фантазії; агломерати реалістично копіюють натуральний камінь, міцні та довговічні, але погано переносять прямі сонячні промені;
  • декоративний камінь із кольорового бетону: переваги використання даного виду штучного каменю на кухні – різноманітність фактур та колірного оформлення, доступний рівень цін, міцність, тривалий термін експлуатації, легкість повсякденного догляду.

Варіанти декору кухні штучним каменем

интерьер из искусственного камня

Якщо ви мрієте про кухню з каменю, то штучний варіант цього матеріалу дозволить втілити мрію в життя з мінімальними витратами. Його можна використовувати і для декору фартуха кухонного, і для виготовлення столешні, і для оформлення барної стійки або отворів з вікнами і дверима. Використовуючи штучний камінь в інтер'єрі кухні, ви зробити навіть просте, непоказне приміщення шедевром дизайну, кухнею своєї мрії.

Часто штучний камінь на кухні (на фото це видно) використовують для оформлення кухонного фартуха або стіни робочої зони. Матеріал для цього підходить оптимально, адже саме в цій частині кухні яскраво виражені стрибки температури, підвищена вологість, жир, волога тощо. Все це штучному каменю не страшно, він легко миється та очищається від слідів приготування їжі.

Ще однією незаперечною перевагою обробки кухні декоративним каменем є універсальність матеріалу, його поєднання з будь-яким стилем інтер'єру. При цьому прикрашати даним матеріалом можна і робочу область, і стіни, що дозволить зробити стиль кухні цілісним. Буде приємно і комфортно перебувати всій родині, розповідаючи про новини та події минулого дня. При цьому покривати всі стіни штучним каменем зовсім не обов'язково, а якщо розмістити елементи горизонтально, то можна візуально збільшити площу кухні.

При обробці кухні декоративним каменем не забудьте і про віконні/дверні отвори. Незалежно від форми (з прямими кутами або арочними), їх можна легко виділити та перетворити. Якщо ж ви бажаєте повністю відмовитися від дверей на кухню/їдальню, то декор отвору штучним аналогом натурального матеріалу дозволить зробити його самостійним елементом дизайну всього приміщення. Наприклад, декор дверного отвору під «вирубаний у стіні» привертатиме увагу більше і виглядатиме набагато красивіше, ніж навіть дуже дорогі двері.

Місць та способів застосування в обробці кухні штучного каменю дуже багато. Все залежить лише від вашої фантазії та побажань, а можливість реалізувати задумане з мінімальними витратами, купивши штучний камінь за оптимальною ціною, готова надати компанія Neolit!

 

Комментарии (0)