Вибір кольору столешні
  • 08.05.2014 10:49

Одним з вимагаючих уваги питань щодо вибору столешні для вашого будинку є колір. Залежно від обраного дизайну приміщення, дизайнер підбирає гамму відтінків для вибору столешні. До будь-якої столешні підійде класичний білий колір. Але ж вам хочеться внести різноманітності в цю значну деталь інтер'єру? Колір меблів найчастіше подає ідею для вибору відповідної столешні. У ванній кімнаті встановлюють столешніі спокійніших відтінків, а для кухні хочеться додати яскравості. Столешня яка збігається з кольором раковини, виглядає дуже ефектно. Кольорова столешня та біла раковина підійде для любителів класики.


Які світлі столешні можна підібрати?

Які світлі столешні можна підібрати? Завжди модно і стильно виглядати асоціюється з порядком - білий колір. Білий колір відмінно гармонує з будь-яким стилем і виглядатиме дуже гарно. Також дуже важливим елементом під час вибору столешні є матеріал.


Темні відтінки столешень

Не менш ефектно виглядають столешні темних відтінків. Але є деякі нюанси під час їх використання. Подряпини та розлучення чудово видно на темних поверхнях столешні. Також дуже помітні відбитки пальців. Позбутися цих недоліків можна тільки при постійному прибиранні та протиранні поверхонь.


Переваги столешень під камінь

Імітуючі камінь столешні завжди користувалися особливою популярністю. До меблів будь-якого відтінку та кольору дуже легко та просто підібрати столешню зі штучного каменю. Столешні бувають глянсовими та матовими. З ДСП можуть виготовлятися столешні, стилізовані під камінь. Вплив вологи, засоби для очищення поверхонь та механічні пошкодження практично не впливають на такий вид столешні. Екологічна безпека є важливим фактором для вибору поверхонь для ванної та кухні.

Екзотичні столешні. А таке можливе?

Екзотичні кольори стали одним із останніх трендів за останній час. Досить проблематичним є заміна тієї чи іншої частини столешні. Такі столешні виготовляються невеликими партіями, оскільки не є ходовими. Одним із мінусів є швидке набридання такого виду малюнка. Розлучення та подряпини також добре видно на екзотичних варіантах столешень, так як і на звичайних.

Дерев'яні столешні

Найоптимальнішим варіантом є використання столешні, що імітують різні породи дерева. Вони створюють враження натурального матеріалу та виглядають граціозно та дуже правдоподібного. Такі столешні ідеально підійдуть для створення магазинних прилавків, офісних столів та облаштування кухонного простору. Окрасою будь-якого приміщення стане поєднання кількох кольорів. А кінцевий вибір залежить тільки від бажання покупця.

 

Комментарии (0)