Виготовлення столешні зі штучного каменю — статті від Neolit
  • 09.03.2016 11:53

Виготовлення столешні зі штучного каменю.

Різноманітність кольорів і фактур, безшовне поєднання, міцність і невибагливість у догляді - завдяки цьому вироби зі штучного каменю користуються заслуженою популярністю у цінителів комфорту і шанувальників бездоганного стилю. Сучасні технології виготовлення столешні зі штучного каменю дають можливість отримати робочу поверхню прямокутної, овальної або круглої форми. Столешня, замовлена ​​в нашій компанії, може бути виконана у стандартній модифікації або відповідно до вашого індивідуального проекту.

Що потрібно знати про виготовлення акрилових столешень

Виготовлення столешні з акрилового каменю - це складний процес, що вимагає кваліфікованого підходу та застосування спеціального обладнання. На підготовчому етапі вибирається тип штучного каменю та виконуються розрахунки. Віддайте перевагу тому матеріалу, який найкраще вписується в інтер'єр приміщення. Майстер промальовує форму майбутнього виробу та враховує розташування, форму та розміри раковини, яка розміщуватиметься на столешні. Раковину теж можна зробити із штучного каменю.

Для попереднього розрахунку вартості виробу можна зняти розміри самостійно. А точні мірки вже робить майстер, після чого ви повинні обговорити всі деталі: розмір та форму раковини, форму бортика та кромок та інші нюанси.

Переваги столешні зі штучного каменю

Акрилова столешня  це ідеальне поєднання практичності та бездоганного зовнішнього вигляду. Про плюси такого виробу – нижче.

  • Естетична привабливість. Завдяки величезному вибору фактур, кольорів та відтінків, а також безшовному з'єднанню, що створює враження монолітності, столешня виглядає дуже стильно.
  • Безпека здоров'ю. Штучний камінь – це екологічно чистий матеріал без шкідливих речовин. Він не схильний до утворення плісняви ​​та грибка, не накопичує неприємні запахи та мікроби, не вбирає жир та вологу.
  • Простота у догляді. Більшість забруднень легко прибрати звичайною вологою ганчірочкою з миючим засобом.
  • Легкість ремонту та довговічність. Подряпини та сколи легко усуваються в найкоротші терміни. Тому ваша столешня прослужить вам довгий час.

Виготовлення акрилових столешень в компанії Neolit

Ми є досвідченим виробником виробів зі штучного каменю, включаючи столешні. У своїй роботі ми застосовуємо комплексний підхід: проводимо виміри, підбираємо дизайн та матеріал, виготовляємо продукцію, здійснюємо доставку та встановлення, а після – виконуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Комментарии (0)