Штучний камінь Staron Tempest | Характеристики Staron Tempest
  • 06.05.2014 12:17

Оригінальний інтер'єр із використанням штучного каменю Staron Tempest

Багато мешканців давно мріють про створення інтер'єру, який виділятиме їх на тлі інших безликих апартаментів. Подарувати нове життя звичайним речам допоможуть останні розробки оздоблювальних матеріалів. Проте дуже мало людей, які справді цікавляться цим.

Найвибагливіших покупців уже встиг підкорити новий продукт у сфері акрилового каменю – Staron Tempest. Він повністю змінює враження про всілякі дизайнерські рішення. Він створює тривимірний ефект, який є головним секретом цього матеріалу за потрібного розташування. Штучний камінь Staron чудово відображає сучасне життя людей та прекрасний для створення ультрамодного дизайну. Staron — найкращий матеріал для створення незвичайного інтер'єру. Насичені поєднання кольорів звернуть на себе увагу і подарують спосіб відволіктися від буденної метушні і повний релакс. Тепер ви можете втілити ваші мрії в реальність, адже палітра відтінків Staron максимально оригінальна та незвичайна. Втілить у життя ваші найкращі задуми!

 

Характеристики акрилового каменю Staron Tempest

Чим надихалися автори нової лінійки акрилового каменю, і що їх підштовхнуло до цього? Природа — найголовніший натхненник та муза. Природний камінь вважають найвдалішим матеріалом, тому новий штучний камінь був створений на основі його природного прототипу. Цінителі натуральної сировини відразу поспішили замислитися про штучне каміння, яке не має аналогів. З естетичного погляду Staron Tempest начебто переносить вас в іншу реальність. Безперечною перевагою є абсолютна ідентичність з технічними характеристиками натурального каменю.

Штучний камінь Staron Tempest перегнав усі дизайнерські новинки і став найпопулярнішим у новій лінійці акрилового каміння. Використання цього матеріалу залежить від вашої фантазії. Будь-яка поверхня може бути декорована за допомогою штучного акрилового каменю.

Переваги використання штучного каменю Staron Tempest:

  • Оригінальна кольорова гама.
  • Ультрамодний дизайн.
  • Приближенность к природному камню.
  • Функціональність та довговічність.

Комментарии (0)