Кромка для столешні зі штучного каменю, купити в Києві — Neolit

 

A1 
A2 
A3 
A4 
C1 
C2 
C3 
С4 
C5 
C6 
C7 
D1 
E1 
E2 
F1 
F2 
G1 
G2 
G3 
H1 

 

Якісні кромки для столешні за вигідною ціною

При виборі столешні важливо приділяти увагу не тільки матеріалу, з якого вона виготовлена, але і його характеристик: стійкості до впливу вологи, пошкоджень механічного характеру і т.д. Однією з ключових деталей будь-якої столешні, що дозволяє не тільки їй надати виразну завершеність, а й виявити індивідуальність смаку, є лицьова кромка. Вона може бути простою, що має округлені кути, або мати більш складний, хитромудрий профілем. Саме кромка для столешні надає цьому елементу меблів стиль та виражає смак, акцентуючи увагу на ньому. Наша компанія «Neolit» пропонує широкий спектр кромок для столешень у різному виконанні. У нашому каталозі ви легко знайдете варіант, який ідеально відповідатиме вашому смаку, а також органічно вписувати в загальний інтер'єр кухні або їдальні. У нас ви можете купити кромку для столешні високої якості за доступною, оптимальною ціною.

Про важливість правильного вибору лицьової кромки столешні

Дуже часто при виборі столешні увага приділяється лише загальному дизайну (декору) поверхні та товщині цього елемента меблів, а як край використовується стандартний варіант. У деяких випадках він є оптимальним і навіть ідеальним, але фігурна кромка для столешні, купити яку ви також можете в нашій компанії, дозволяє навіть звичайну робочу поверхню перетворити на унікальний предмет інтер'єру, що додатково підкреслює стиль кухні або їдальні, що привертає до себе увагу. Мало того, саме фігурна кромка для столешні дозволяє найкраще з'єднати деталі меблів, що розташовуються під будь-яким кутом. У каталозі нашої компанії представлені кромки з різними варіантами профілю, що дозволить вам вибрати найкращий для себе варіант.

Про якість наших крайок для столешні та переваги

Багаторічний досвід виготовлення різних виробів зі штучного каменю, кваліфікація майстрів та використання найсучасніших технологій та інструментів дозволяє нам пропонувати продукцію виключно високої якості. Виготовлені нами кромки та столешні вже багато років радують клієнтів і практичністю, і довговічністю, і гармонійним поєднанням з інтер'єром.

Майстри нашої компанії готові виготовити кромки для столешні та на ваше індивідуальне замовлення, незалежно від складності їх профілю. Усі роботи будуть виконані у мінімальні терміни, а на продукцію ми надаємо дворічну гарантію.

Крім виготовлення виробів зі штучного каменю, ми допоможе вам підібрати оптимальний матеріал, що відповідає вашим побажанням, здійснимо всі необхідні виміри, а також здійснимо доставку та встановлення.

Ми завжди готові запропонувати вам якісні, практичні та надійні вироби зі штучного каменю за найбільш доступною, оптимальною ціною!