Які бувають види штучного каменю
  • 18.09.2015 11:04

Штучний камінь - це ні що інше, як суміш мінеральних наповнювачів та пігментів, які пов'язані між собою полімерною смолою. Тому, залежно від того, яка смола була використана для виробництва матеріалу, можна відзначити такі види штучного каменю:

Якщо ви плануєте замовити виріб зі штучного каменю, то кращої пропозиції, ніж продукція з кварцового матеріалу або акрилу, вам точно не знайти.

Особливості акрилового каменю:

  • має пористу однорідну структуру;
  • не поглинає вологу (вологопоглинання – менше 0,02%);
  • стійкий до поширення мікроорганізмів;
  • не піддається дії хімічних речовин;
  • гігієнічний та екологічно чистий;
  • досить чутливий до високих температур;
  • підходить для виготовлення кам'яних шпалер.

До основних переваг акрилового каменю, крім уже зазначених вище, слід віднести: незначна вага, безпека для здоров'я людини, гігроскопічність, легкість у догляді, простота обробки, відсутність облицювання, відсутність радіоактивності, можливість реставрації, широка палітра кольорів, відсутність у складі горючих речовин, можливість виготовляти із акрилу вироби будь-яких форм.

Особливості та переваги кварцового штучного каменю

Даний вид штучного каменю значно перевершує натуральний камінь за механічними властивостями і стійкості до різних зовнішніх впливів. Кварцовий матеріал відрізняється термостійкістю і здатний витримувати температуру до 280 градусів за Цельсієм, тому, наприклад, на столешню з штучного кварцового каменю можна сміливо ставити навіть розпечений посуд, щойно знятий з вогню або витягнутий з духовки. За твердістю він поступається тільки топазу, корунду та алмазу, що робить вироби з кварцового каменю надійними та довговічними. Крім того, матеріал відрізняється простотою обробки – він легко розрізається за допомогою алмазного диска. Однак, якщо потрібне полірування, необхідно звертатися в спеціалізовану компанію, оскільки полірування здійснюється тільки у виробничих умовах за допомогою алмазних інструментів і з подачею потоку води.

Комментарии (0)