Столешні для ванної зі штучного каменю купити в Києві, ціни — Neolit

Столешня з акрилового каменю у ванну - найкраще інтер'єрне рішення

столешницы в ванную

Акриловий камінь, що став виключно популярним в останні роки, потіснив мармур, метал, дерево та інші матеріали, що використовуються для виготовлення столешні, що встановлюються під умивальну раковину. Столешні з акрилу чудово поєднуються з будь-якими дизайнерськими композиціями – не є винятком і ванна кімната.

На відміну від деревних матеріалів, які від тривалої дії вологи з часом деформуються, покриваючись пліснявою, акрилові столешні під умивальник не псуються, зберігаючи привабливість зовнішнього вигляду весь термін експлуатації.

Другою перевагою штучного каменю є його висока термічна стійкість (у конструкції передбачені додаткові пластини, що підвищують стійкість столешні до високих температур). Вина, молочні продукти, кислоти не здатні залишити сліду на акриловому камені. Інші види покриттів, здебільшого, вимагають спеціального догляду, а акрил добре очищається за допомогою звичайного мильного розчину.

Цей композитний склад має й інші переваги. Верхнє покриття акрилових столешень завжди тепле, приємне на дотик (фактура матеріалу - гладка, трохи шовковиста). Акриловий камінь широко використовується дизайнерами створення різноманітних інтер'єрних композицій. Між щільно з'єднаними деталями конструкції не помітні шви, а різноманітні відтінки кольору каменю красиво поєднуються один з одним. У продажу є кам'яні столешні у ванну, що імітують текстуру натурального каменю - вони чудово виглядають і мають високу функціональність.

столешница в ванную из искусственного камняСтолешні з каменю у ванну

Сьогодні у кожного покупця є можливість вибирати те, що йому до смаку - це можуть бути оригінальні поєднання фактур і кольорів або звичайні поверхні з матовим покриттям. Столешні під умивальник, виготовлені з акрилу, чудово гармонують із стильовими рішеннями в стилі кантрі та з етнічними інтер'єрами. Завдяки застосуванню безшовної технології з'єднання деталей можна створювати будь-які форми виробів. Акриловий камінь - матеріал з високими пластичними властивостями, що дає можливість реалізовувати різноманітні види художніх декорів в інтер'єрі.

Практичні столешні у ванну із штучного каменю

каменная столешница в ванную комнату

Стильний і детально продуманий інтер'єр ванної кімнати - велика заслуга власника квартири. Гармонія та затишок у цьому приміщенні — запорука гарного настрою. Немаловажну роль у створенні приємної обстановки грають і меблі: вони повинні бути не тільки красивими, але й стійкими до вологи, пари і перепадів температур. Ванна зі столешнею зі штучного каменю - одне з найпопулярніших дизайнерських рішень, які застосовують сьогодні в інтер'єрних ансамблях. При цьому існує безліч варіантів розташування та форм двох функціональних предметів.

Якщо ви знаходитесь в пошуку красивої, довговічної та зручної у побуті зі столешню штучного каменю у ванну кімнати, то вироби з акрилового каменю – оптимальний варіант. За ними легко доглядати, на акриловій поверхні не утворюються подряпини та сколи, а також естетичні дефекти. Різні види фактур і висока пластичність матеріалу дають можливість виготовляти кам'яні столешні для ванної в Києві будь-якого кольору та будь-якої форми. Штучний камінь добре піддається всім видам обробки, що дозволить реалізувати практично будь-які, навіть найоригінальніші дизайнерські задуми.