Штучний камінь в інтер'єрі вашої кухні
  • 18.09.2015 10:52

Декоративний камінь може бути добре використаний в інтер'єрі вашої кухні. У цьому приміщенні є безліч місць, де він органічно впишеться в навколишнє оточення і створить чудовий стиль, додавши кухні особливу особливість. Важлива перевага штучного каменю – його універсальність. На сьогоднішній день існує безліч різновидів штучного каменю за фактурою, забарвленням та іншими параметрами, завдяки чому можна створити унікальний дизайн інтер'єру.

Декоративний камінь на кухні

Існує три основні зони, де ефективно та прийнятно використання штучного каменю.

  1. Кухонний фартух. Камінь може стати ідеальним покриттям для цієї частини кухні. Він дозволить захистити стіну від підвищеного рівня вологості, перепадів температур через близькість плити та духовки, а також від утворення жирних та інших плям. Фартух зі штучного каменю здатний зберегти свій чудовий первісний вигляд, незважаючи на всілякі хімічні та механічні впливи. Крім того, виступивши як центральний елемент приміщення, він зробить дизайн інтер'єру кухні справді унікальним і неповторним. Найкраще штучний камінь виглядатиме на кухні в стилі «кантрі», «прованс».
  2. Стіна зі штучного каменю. Якщо кухня досить простора, то штучним каменем можна облицьувати не лише фартух, а й цілу стіну. Горизонтальне укладання візуально розширює простір, а в поєднанні з теплими тонами стін вона дозволяє створити на кухні затишну домашню атмосферу. І зовсім необов'язково покривати каменем стіну від підлоги до стелі. Виділивши лише частину під укладання, ви тим самим зробите приміщення ще унікальнішим.
  3. Отвори та арки зі штучного каменю. Важлива частина інтер'єру кухні – це дверний отвір. Особливо він впадає у вічі, коли площа приміщення досить велика. За допомогою каменю можна повністю перетворити зовнішній вигляд дверей, зробивши із стандартного отвору цікаву деталь інтер'єру. Також камінь можна використовувати для створення арочного склепіння. Особливо добре кам'яна арка виглядає у приміщеннях у стилі мінімалізму, де немає нічого зайвого. Крім того, зробивши отвір зі штучного каменю, у вас з'явиться можливість відмовитися від дверей, адже буде досягнуто ефекту проходу, немов вирубаного зі справжньої скелі.

Щоб використати штучний камінь в інтер'єрі кухні, необхідно здійснити простий та швидкий монтаж матеріалу. При цьому не відіграє ролі, наскільки якісною є поверхня, підготовлена ​​для укладання.

Комментарии (0)