Вироби зі штучного каменю
  • 08.05.2014 11:25


Ви йдете будівельним магазином у пошуках ідеальної кухонної столешні. Вибір є, кольори різні, а ось того єдиного варіанту, який ідеально підійде вам за всіма параметрами немає. Ви підійшли до вітрини із виробами з натурального каменю. Звичайно, шикарний вибір - багато виглядає, чудово підходить під будь-який інтер'єр. Але ціна кусається. Та й встановлювати таку масивну річ дуже клопітно. І ви проходите повз, втретє обходячи магазин і вже втрачаючи будь-яку надію знайти її — унікальну, гарну, довговічну столешню. Знайома ситуація?

Сім'ї, чоловіки та жінки, молоді пари постійно стикаються з подібними проблемами при виборі меблів, виробів із каменю та інших деталей інтер'єру. Адже такі покупки роблять не на один день, тому хочеться, щоб вони радували господарів багато років. Невже це така нездійсненна вимога?

Хороша столешня повинна бути:

  • гарною;
  • практичною;
  • довговічною;
  • вписуватись в інтер'єр;
  • простою в експлуатації та догляді;
  • екологічною;
  • недорогою.

Де знайти матеріал, який відповідає всім перерахованим вище вимогам? Про недоліки натурального каменю ми вже говорили. Пластмаси та дерево, на жаль, від постійного впливу води втрачають привабливість та функціональність. Непоганим варіантом є вироби зі штучного каменю. Можливо, це саме те, що ви шукали. Величезний вибір текстури від мармуру та граніту до оніксу є незаперечною перевагою цього популярного матеріалу. Подивіться каталоги — вироби зі штучного каменю можуть бути різної форми, кольору, малюнка. Якщо на вашу кухню ідеально підійде дерево – така текстура штучного каменю також існує, не маючи недоліків натуральної деревини.

Як вибрати вироби зі штучного каменю?

Можна назвати низку правил, якими користуються фахівці при виборі акрилового каменю. Вони допоможуть кожному зробити гарну покупку.

Отже, звертайте увагу на:

  1. Зовнішній вигляд.
    Плита зі штучного каменю має бути без тріщин та інших дефектів. Велика кількість кольорових переходів природно і швидко виглядає в будь-якому виробі.
  2. Наповнювач.
    У тілі штучного каменю повинно бути великих частинок наповнювача (трохи більше 5 мм). В іншому випадку міцність каменю буде нерівномірною та сумнівною. Товщину наповнювача зручно подивитися у розпиляній частині плити.
  3. Виробник.
    Обов'язково запитуйте про виробника каменю. Найкращими для нашого регіону вважаються українські фірми, але й, звісно, ​​світові бренди.
  4. Додаткова обробка.
    Вироби зі штучного каменю не повинні вимагати додаткової обробки.

Нові технології дарують нові можливості

Технологія виготовлення штучного каменю тягнеться корінням у далеке минуле — до середньовічних пірамід та китайських традицій. Зрозуміло, тоді велися лише перші примітивні розробки. Сьогодні ж акриловий камінь — це високоякісний матеріал, створення якого вмілі будівельники, вчені, хіміки витратили роки. Його основна перевага не ціна, а унікальні характеристики, які дозволили штучному каменю за кілька років завоювати лідируючі позиції на ринку.

 

Комментарии (0)