Акрилові меблі для ванної в Києві, ціна на ванни з акрилу — Neolit

Легко миються, теплі та приємні на дотик

Наші роботи

Отримайте консультацію з ванних кімнат

Наберіть нас моб. +380 (67) 322-21-53тел./факс +380 (44) 228-90-63 або натисніть на кнопку "Замовити", введіть свої дані та ми вам передзвонимо. З радістю надамо повну та вичерпну інформацію про продукцію та умови співпраці.

Якісні акрилові меблі для ванної за доступною ціною

 Якщо ви збираєтеся зробити ремонт у своїй ванній кімнаті або просто бажаєте оновити її інтер'єр, зробивши його унікальним, яскравим, не має аналогів, то наша компанія «Neolit» готова надати в цьому допомогу та запропонувати відмінний варіант – акрилові меблі. З нами ви легко зможете вийти за рамки звичним меблевих конструкцій та обладнати свою ванну легкими, привабливими, витонченими шафами, тумбочками, поставками тощо. Акрилові меблі для ванної, виготовлені нашою компанією, - це доступний за ціною та можливостями спосіб індивідуалізувати будь-яке приміщення, зробивши його ще зручнішим, ще практичнішим і неймовірно стильним.

Про наші можливості виготовлення акрилових меблів для ванної

Досвід наших майстрів, їх кваліфікація та наявне сучасне обладнання дозволяють творити справжні дива, вдаючи в життя навіть найсміливіші бажання і задуми. Фізичні властивості та характеристики акрилу, а також можливості його обробки (свердління, фрезерування, шліфування, полірування тощо) зробили цей матеріал ідеальним для виготовлення меблів. З його допомогою майстри нашої компанії «Neolit» виготовляють меблі, які можна порівняти з творами мистецтва. У процесі нами використовується високотехнологічне, точне обладнання, що дозволяє в результаті отримати деталі, за всіма параметрами та характеристиками, що відповідають попередньо узгодженій комп'ютерній моделі.

Акрилові меблі для ванних кімнат – це не тільки краса та стиль, але й надійність, функціональність та практичність. Акрил здатний витримувати досить великі навантаження, він не тріскається, не розбивається та не розшаровується. При виготовленні нами використовується акрил провідних виробників, абсолютно безпечний для здоров'я та має всі необхідні сертифікати.

Усі роботи з виготовлення меблів ми виконуємо у мінімальні терміни та «під ключ», тобто. наші спеціалісти самостійно зроблять необхідні виміри, узгодять з вами дизайн кожної деталі, а по готовності всі елементи будуть доставлені та встановлені.

З нами ви легко залишите в минулому нудні конструкції та форми. Ми допоможемо вам здійснити будь-які фантазії та встановити акрилові меблі у ванній, яка відображатиме і підкреслюватиме індивідуальність вашого смаку, його унікальність!

Наші майстри зроблять реальністю будь-які мрії!

Відгуки наших клієнтів