Яку раковину зі столешнею під пральну машину купити, як вибрати
 • 26.12.2018 17:11

Пральна машина сьогодні є найбільш поширеним видом побутової техніки, питання найбільш зручного розміщення якої в будинку чи квартирі є актуальним для більшості її власників. Він особливо важливий для оптимальної організації простору малогабаритних квартирах. Подібну техніку необхідно розміщувати максимально близько до трубопроводу подачі холодної води та каналізаційного зливу. Враховуючи, що такі умови є тільки на кухні та у ванній, ідеальним рішенням буде купити раковину зі столешні під пральну машину для монтажу у ванній кімнаті. Це дозволить заощадити простір кухні, який стане в нагоді для складування посуду, домашнього начиння та продуктів.

Переваги столешні з раковиною над пральною машиною

Розміщення раковини зі столешнею під пральну машину у ванній кімнаті має низку незаперечних переваг перед монтажем її на кухні. Головні та найістотніші з них:

 • ергономічна організація вільного простору: на імпровізованому столику чудово розмістяться засоби побутової хімії, косметика для прийняття ванни або душу та догляду за тілом, засоби гігієни, рушники, гребінці та інші необхідні дрібниці;
 • захист пральної машинки від механічних пошкоджень внаслідок зовнішнього впливу: єдина столешня має більш високу міцність, ніж корпус побутової техніки, тому прийме на себе навантаження від випадкового контакту з твердими предметами та поставленими на неї важкими речами;
 • створення єдиного та великого функціонального елемента інтер'єру, адже під столешні можна розмістити, крім самої пральної машини та вбудованої раковини, ще й зручну, містку систему зберігання;
 • раціональне використання корисної площі ванної кімнати, що є особливо важливим для малогабаритних квартир;
 • створення оригінального та стильного дизайну інтер'єру, завдяки різноманітності форм, кольорів та видів столешні, а також можливості встановлення на імпровізованому столику різних елементів декору.

До відносних недоліків раковини зі столешнею, розміщеною над пральною машиною, можна віднести необхідність вибору вологостійкого матеріалу для виготовлення столешні, який коштуватиме дорожче. При виготовленні столешні з акрилу ми використовуємо якісний водостійкий МДФ. Крім того, при підборі відповідної столешні доведеться враховувати модель, розміри та технічні особливості самої пральної машини. Але плюсів у такого рішення все ж таки більше!

Види столешні у ванну під раковину та пральну машину

Сучасні виробники можуть виготовити на замовлення столешні будь-якого розміру та виду, залежно від вільного простору у ванній кімнаті, габаритних розмірів пральної машини та раковини, а також дизайну інтер'єру.

За матеріалом виготовлення найбільш практичними для розміщення у ванній є столешні зі штучного каменю: акрилового або кварцового, а також натурального мармуру, граніту та інших мінералів. Такі столешні відрізняються:

 • міцністю, зносостійкістю та довговічністю;
 • стійкістю до впливу вологи та хімічно активних середовищ, утворення плісняви ​​та грибка;
 • високою декоративністю, завдяки різноманіттю відтінків та пишноті текстур.

Крім того, столешні з раковиною під пральну машину бувають:

 • прямолінійної чи кутової форми;
 • з розташуванням умивальника поряд з пральною або над нею, в останньому варіанті необхідно вибирати раковину особливої ​​конструкції - з горизонтальним або зміщеним зливом;
 • з цільнолитою, вбудованою або накладною раковиною, що нагадує декоративну вазу, пелюсток або латаття, що привнесе нотки оригінальності в інтер'єр ванної кімнати;
 • напольної установки у вигляді столешні для меблів у ванну під розміщення пральної машини або навісної конструкції з консоллю.

Якщо ви хочете найбільш гармонійно вписати в інтер'єр ванної кімнати пральну машину - замовте виготовлення під неї столешні з раковиною в Neolit ​​в Києві. Наші досвідчені дизайнери розроблять проект і підберуть натуральний або штучний камінь, що найбільше гармоніює з дизайном та стилем інтер'єру. Зі зразками умивальників, що виготовляються нами, ви можете ознайомитися за посиланням https://neolit.kiev.ua/izdeliya/mojki-v-tsvet-stoleshnitsy.

Комментарии (0)