Столешні з керамограніту купити в Києві — ціна, фото та відгуки від Neolit

Наші роботи

Столешні з керамограніту: особливості, переваги, встановлення «під ключ»

Матеріал, з якого виконані робочі поверхні кухні чи побутового приміщення, впливає експлуатаційні характеристики останніх. Столешні з керамограніту мають підвищений попит саме завдяки фізичним властивостям плити.

В основі керамічного граніту лежить суміш із меленої гірської породи (шпати, кварцу), високоякісних глин та натуральних мінеральних барвників. Для такого виробу, як столешня, керамограніт – ідеальна база з підвищеними показниками екологічності та гігієнічності.

Плити виробляються в широкому діапазоні типорозмірів і представлені в багатій палітрі кольорів, а тому дуже популярні у дизайнерів сучасних інтер'єрів.

Технічні особливості столешні з керамограніту

Керамограніт, що використовується для виробництва столешень, був винайдений наприкінці 70-х в Італії. Тамтешні фахівці створили унікальний композитний матеріал практично з нульовим коефіцієнтом водопоглинання, який за якістю не поступався природному граніту.

Новинка миттєво прижилася на ринку оздоблювальної кераміки. Компанії, що займаються виготовленням керамограніту, активізувалися з метою удосконалення його властивостей.

У результаті, була винайдена технологія високотемпературного випалу білої глини, максимально наближена до природних умов народження каменю в природі (різниця лише в тому, що відбувається процес за прискореним темпом, а після дозрівання каменю фінішна обробка йому вже не потрібна).

Серед переваг столешні з керамограніту – доступна ціна при повному наборі характеристик натуральної кам'яної породи. Низькопористий матеріал має такі властивості:

Стильна столешня з керамограніту від компанії "Neolit": індивідуальний дизайн, доступні ціни

Для столешень використовують керамограніт різної декоративної природи: хороші відгуки про глазуровані плити, матові, структуровані та сатиновані.

Вибір кольору та фактури залежить від стильового концепту приміщення, в яке ви замовляєте столешню з керамограніту, а також особисті естетичні уподобання.

Процес виготовлення з керамограніту столешні вимагає граничного професіоналізму: важливо вгадати не лише з дизайном, але й параметрами робочої поверхні, яка інтегруватиметься в інтер'єр кухні, залу ресторану, магазину тощо.

На нашому сайті представлені фото столешні із керамограніту, виконаних досвідченими майстрами. Для уточнення деталей оформлення замовлення, будь ласка, зверніться до консультанта. Ми пропонуємо широкий вибір стильових рішень та гарантуємо високу якість роботи!