Столешні для кухні купити зі штучного каменю у Києві — ціна від Neolit

Столешні для кухні

Головний функціональний елемент на будь-якій кухні – столешня яка одночасно грає роль робочої поверхні, полиці для зберігання різного кухонного начиння та дрібної побутової техніки, а в деяких випадках і столу для їди. Крім того, вона є найпомітнішою частиною інтер'єру, що формує загальну концепцію дизайну кухонного приміщення. Столешні від київської компанії Neolit, що виготовляються зі штучного каменю, привнесуть в інтер'єр вашої кухні особливу елегантність, шляхетність та стиль.

купить столешницу в Киеве

Рекомендації щодо вибору столешні для кухні

Столешня є невід'ємним елементом будь-якої сучасної кухні. У процесі приготування їжі вона піддається інтенсивному механічному та термічному впливу, потраплянню на поверхню жиру та води.

Щоб кухонна столешня прослужила максимально довго, зберігши при цьому ідеальний і привабливий вигляд, потрібно правильно вибрати матеріал для її виготовлення, який міг би забезпечити нею основних функцій. Виходячи з них, столешня для кухні повинна мати наступні експлуатаційні властивості та характеристики:

 • достатньою міцністю;
 • термічною стійкістю, щоб випадково поставлений на поверхню гарячий посуд або конфорка, що близько палала, не пошкодили її;
 • гарною водовідштовхувальною здатністю для запобігання утворенню плісняви ​​та грибка або структурної деформації поверхні;
 • екологічну безпеку;
 • естетичну привабливість.

Всім цим вимогам задовольняють столешні для кухні зі штучного каменю, які пропонує компанія Neolit ​​у Києві. Тут можна не тільки купити столешню від виробника стандартних розмірів, з акрилового каменю або кварцового агломерату, але й замовити її виготовлення за індивідуальними габаритами та формою.

Столешні зі штучного каменю в інтер'єрі кухні

Виготовлені зі штучного каменю кухонні столешні однаково добре підходять для будь-якого дизайну та стилю інтер'єру у великих та малих за площею приміщеннях.

Для стандартних та малогабаритних кухонь ідеальним варіантом буде кутова столешня Г-подібної форми. Розташована вздовж суміжних стін, вона утворює своєрідний робочий трикутник, який добре впишуться мийка, плита і різна дрібна кухонна техніка. Перевагою столешні такого типу є:

 • раціональне використання дефіцитного простору з економією місця розміщення столу та інших елементів інтер'єру;
 • однаково зручний доступ в будь-яке місце столешні, мийки або плити;
 • можливість чіткого зонування території кухні на робочу та обідню зону.

Оригінальним варіантом розміщення робочої поверхні у маленькій кухні або кухні-студії є столешня у вигляді барної стійки або продовження підвіконня. Таке рішення розширить функціональність конструкції та дозволить відмовитися від окремої обідньої зони.

У просторих або нестандартних кухнях добре виглядатиме острівна столешня з можливістю підходу до неї з будь-якого боку або лінійна конструкція, розміщена вздовж однієї зі стін. Кухонна столешня острівного типу може мати інтегровану плиту або варильну поверхню, а решта кухонних меблів і побутової техніки розміститься окремо.

Виготовити за розумною ціною столешні для кухні на замовлення, можна в нашій компанії Neolit. Ми виготовляємо столешні будь-якої, у тому числі особливо складної форми та дизайну, максимально адаптовані під архітектурні особливості вашої кухні.

Столешні на кухню зі штучного каменю

Сьогодні кухонні столешні виготовляють із різних матеріалів (ДСП, МДФ та інших), кожен з яких має свої переваги та недоліки. І все ж таки фахівці нашої компанії вважають ідеальними для цієї мети натуральний або штучний камінь.

Кам'яна столешня для кухні має цілу низку незаперечних переваг, головні з яких – більш висока міцність та привабливий зовнішній вигляд з унікальною, неповторною текстурою. І якщо вартість столешні з натуральної гірської породи далеко не кожному по кишені, придбати робочу поверхню на кухню зі штучного каменю можна за цілком доступною ціною.

столешницы для кухни на заказ

Столешні з акрилового каменю: переваги

Акриловий камінь є композитним матеріалом, виготовленим з наступних компонентів:

 • мінеральних наповнювачів, що становлять до 70% у загальному обсязі матеріалу;
 • акрилових смол;
 • гідроксиду алюмінію;
 • барвників;
 • затверджувачів та пластифікаторів.

Перевагою акрилових столешні є:

 • міцність та термічна стійкість, хоча ставити на них гарячий посуд не рекомендується;
 • простота обробки, що дозволяє різати акриловий камінь, свердлити в ньому отвори або полірувати, реставруючи подряпану поверхню;
 • водонепроникність, обумовлена ​​відсутністю пір;
 • гігієнічність: на акриловій поверхні не приживаються будь-які мікроорганізми, бактерії, грибок чи пліснява.

Столешні з акрилового каменю на кухню мають теплу і приємну на дотик поверхню. Вони випускаються в широкій кольоровій гамі, а завдяки унікальній технології склеювання та обробки стиків можна отримати безшовну монолітну конструкцію будь-якої довжини і форми.

Основні переваги столешні із кварцу

Кварцовий агломерат більш ніж на 90% складається з подрібненого натурального кварцу - одного з найтвердіших мінералів, а як сполучний виступають полімерні смоли. Завдяки пігментам, що додаються до складу каменю, одержують поверхню будь-якого кольору з унікальною фактурою.

Столешні для кухонь з кварцового агломерату мають:

 • міцністю та твердістю, порівнянною з натуральним мінералом, що забезпечує стійкість до інтенсивного фізичного впливу;
 • абсолютно непористою структурою, що виключає накопичення жиру та бруду, бактерій, плісняви ​​та грибка;
 • стійкістю до термічного та хімічного впливу;
 • вологостійкість;
 • екологічністю.

столешницы от производителя

Різноманітна неповторна текстура та колір кухонних столешень з кварцу розширюють можливості вибору відповідного варіанту для будь-якого інтер'єру.

Раціональне рішення для вашої кухні – купити столешню на замовлення

Купівля готової стандартної столешні може мати місце, якщо ви абсолютно впевнені, що її геометричні параметри підійдуть до розмірів кухні, її планування та конструкції кухонних меблів. Інакше краще замовити виготовлення цього елемента інтер'єру за індивідуальним проектом. Це дозволить:

 • отримати виріб із унікальним дизайном;
 • з максимальною точністю витримати його розміри та форму;
 • взяти участь у розробці інженерної концепції столешні.

Купити столешню для кухні зі штучного каменю або замовити її виготовлення за вигідною ціною, можна в інтернет-магазині компанії Neolit. Телефонуйте! Наші фахівці проконсультують вас про трендові напрямки в дизайні інтер'єру кухонь, переваги різних видів каменю та оптимальну товщину плити. Ми гарантуємо швидке виготовлення кухонної столешні та доставку її Україною (а в Києві пропонуємо ще й монтаж виробу).