Переваги та особливості столешні зі штучного каменю
  • 06.08.2014 16:33

Довговічність і розкіш – головні асоціації, які викликає столешня зі штучного каменю. Акриловий камінь дуже доступний, не дивлячись на його розкішний зовнішній вигляд. Застосування цього матеріалу на кухні приносить особливе задоволення.

Столешні зі штучного каменю повністю замінили продукцію із МДФ, яка служить своєму власнику недовго. Штучний камінь устойчив к воздействию влаги, имеет высокую стійкий до дії вологи, має високу міцність та вигідно відрізняється довговічністю. Механічні дії ніяк не впливають на кам'яну столешню завдяки високому ступеню стійкості до різних видів ушкоджень.

Експлуатація виробів із штучного каменю має певний ряд рекомендацій та правил.


Основні переваги столешні з акрилового каменю


Ціна - єдина відмінність між кухонними столешнями з натурального каменю та штучними столешнями. Однак, у досить довгому терміні експлуатації можна бути впевненим лише при придбанні столешні з акрилу. При належному зверненні цей матеріал залишається зовні привабливим довгий час.

Для приміщення з великим порогом вологості, столешня зі штучного каменю — ідеальний вибір. Вона не вбирає вологу та має високу міцність завдяки щільній структурі. Ціна – ще один плюс акрилового каменю. Виріб із штучного каменю можна купити набагато дешевше, ніж його аналог із натурального каменю.


Відмінності між натуральним та штучним каменем

  • Міцність та підвищена стійкість – основні переваги гранітних робочих поверхонь, які є міцнішим видом кухонних столешень. Недоліками гранітних столешень є велика вага та складність у процесі обробки. Для правильного процесу обробки граніту доручіть роботу зі встановлення столешні фахівцям з певними знаннями та високою кваліфікацією.
  • На відміну від граніту, мармурові столешні для кухні набагато привабливіші і припадуть до смаку багатьом. Однак у порівнянні з іншими матеріалами мармур має свої недоліки — невисоку міцність і дорогу вартість. Неприємною особливістю мармуру є його структура, яка вбирає чай, каву та вино та залишає плями від них. Також негативно позначається для мармурових столешень їхня обробка за допомогою абразивних матеріалів.
  • Виходячи з вартості, найдоступнішими столешнями з натурального каменю є столешні з пісковика. Вони не схильні до впливу вологи і перепадів температури. Також столешні з пісковика не утворюють тріщин і не бояться механічних впливів. Піщаник виглядає неймовірно привабливо і має неповторний малюнок, що порадує навіть найвибагливішого споживача.
  • Завдяки своїй витонченості, найкрасивішими вважаються столешні з оніксу. Уявити структуру матеріалу в деталях дозволяє підсвічування, яке передбачає характерна для них напівпрозорість. Надмірна вага – головний недолік цього матеріалу, оскільки він ускладнює процес монтажу та обробки і тим самим впливає на підвищення вартості столешні.
  • Більш комфортним у монтажі та виготовленні столешні є штучний камінь. Суміш, виготовлена ​​з полімерних наповнювачів з додаванням спеціальної фарби - основний склад штучного каменю. Гранітна крихта і мармур виступають як наповнювач. Столешні зі штучного каменю доступні, мають значно меншу вагу та гладкі форми, а також нічим не поступається натуральному каменю. Багата різноманітність кольорової гами та відмінна міцність залишилися на рівні.

 

Комментарии (0)