Характеристики штучного каменю, про які вам потрібно знати
  • 18.09.2015 11:24

У сучасному будівництві та дизайні інтер'єрів штучний камінь використовується практично повсюдно. Він застосовується для оформлення внутрішніх стін, оздоблення фасадів та створення різних виробів. Матеріал чудово зарекомендував себе при виготовленні столешеньпідвіконь, сходів, а також покриття для підлоги. Штучним каменем успішно замінюють натуральний. А все тому, що він має цілу низку переваг і позитивних характеристик.

Головні характеристики штучного каменю

  • Зовнішній вигляд. Різноманітність фактур, форм, кольорів та відтінків роблять штучний камінь універсальним. Він підходить практично до будь-якого стилю в інтер'єрі. Часто штучний камінь створюється на основі найдорожчих та найкрасивіших типажів природного матеріалу, які ретельно підбираються фахівцями у цій сфері. Сучасні технології обробки дозволяють передавати найменші тонкощі в рельєфі, надаючи матеріалу природність і натуральність.
  • Цінове питання. Вартість штучного каменю значно вища, ніж природного. При цьому перший матеріал помітно виграє і на вигляд, і за якісними характеристиками.
  • Вага. Штучний камінь набагато легший за вагою, ніж натуральний. Це значно спрощує монтаж і, при необхідності, демонтаж, а також виключає витрати на посилення стін перед виконанням укладання. А завдяки різноманітності форм, можна підібрати штучний камінь у вигляді плитки, завдяки чому обробка стає ще простіше.
  • Екологічність. Штучний камінь не тільки гігієнічний, що робить його найкращим варіантом для виготовлення столешні та фартухів на кухню. Він також не накопичує і не виділяє шкідливих речовин, чого не можна сказати про природний камінь, який повинен обов'язково проходити радіологічну експертизу.

Також варто відзначити, що на відміну від натурального, штучний камінь тепліший і приємніший на дотик, що дуже важливо при облаштуванні підлог у приміщеннях з басейнами та у ванних кімнатах.

Комментарии (0)