Особливості та практичність акрилового каменю
  • 04.08.2014 15:14

Для виготовлення барних стійок, підвіконь, столешень та інших видів меблів часто використовують акриловий камінь. Вибираючи цей матеріал, ви зробите свій будинок більш затишним та красивим, а також полегшите собі життя. Цей варіант найбільш практичний та зручний для дому. Розлив якоїсь рідини вам не потрібно турбуватися, акриловий камінь не реагує на хімічні речовини і зовсім не пористий. Також він стійкий до перепадів температури.


Вироби з акрилу

Меблі зі штучного каменю додадуть вашому житлу неповторності та особливості. Форма виробів з акрилу зовсім різна та незвичайна. Всі вироби безшовні, тому це виглядатиме красиво, а не тільки незвично. Високі гігієнічні та експлуатаційні властивості штучний камінь має завдяки відсутності мікроскопічних пір, що характерні для натурального каменю. У місцях громадського харчування та медичних закладах такий камінь просто незамінний.

Навіть найвибагливіший споживач буде задоволений декоративними включеннями та широкою гамою кольорів. Унікальними та неповторними, вироби з акрилу робить їхню ексклюзивність. Вони не виробляються серійно.


Столешні з акрилу

Столешні – головний предмет на будь-якій кухні. Багато хто віддає перевагу столешням зі штучного каменю. Вони безшовні завдяки сучасним технологіям. Їхня поверхня залишатиметься як нова, а полірування не залишить пошкоджень на поверхні. Столешні з акрилу неймовірно довговічні. Чинники, які можуть спричинити пошкодження, на них не діють. Акриловий камінь екологічно чистий та піддається швидкому відновленню.

Механічні та хімічні пошкодження – проблема всіх робочих поверхонь для кухні. У гіршому випадку столешню доведеться замінити, а найкраще зробити реставрацію. Свій первісний вигляд зберігає мало кухонних меблів, навіть при ретельному догляді. Відновити можна не всі частини меблів, тому доводиться купувати кухонний гарнітур.


Економічно вигідною та довговічною є акрилова столешня. За допомогою полірування та зачистки вона дуже легко ремонтується.
Акрилові столешні підійдуть для ванної кімнати, а не лише для кухні. Вони нормально існують в умовах пари, гарячої та холодної води. Просто приголомшливо виглядатиме у ванній стилізована столешня під мармур. Що важливо для ванної кімнати, акриловий камінь має високу теплопровідність.

 

Комментарии (0)