Штучний камінь для робочої стінки (фартух)
  • 21.05.2015 10:57

Штучний камінь все частіше використовують для створення кухонного фартуха. Як правило, для обробки робочої стінки між столешнею та навісними шафками кухонного гарнітура застосовується акриловий камінь. Він захищає поверхню від вологи, бризок, жирних крапель та є чудовою прикрасою приміщення. При цьому акрил, як і будь-який інший штучний камінь, відрізняється легкістю та функціональністю. З нього можна виготовити фартух будь-якої форми, а також нанести фрезою оригінальний малюнок. Відсутність видимих ​​швів - ще один великий плюс робочої стіни з акрилу.

Не дивно, що багато дизайнерів так люблять використовувати у своїй роботі штучний камінь, адже вибір фактур, кольорів та текстур у цього матеріалу дуже великий. Зазвичай його не потрібно навіть суттєво змінювати та обробляти - досить просто вибрати відповідний вигляд у каталозі.

Основні переваги фартуха зі штучного каменю

1. Широка палітра відтінків та декорів. Робоча поверхня може бути глянсовою чи матовою, з однорідною текстурою чи невеликими вкрапленнями. Найчастіше підбирається імітація природного каменю чи однотонні панелі (білі, антрацитові, кремові, кольорові).

2. Відсутність швів та безшовне з'єднання зі столешнею. Якщо ви віддаєте перевагу рівній, гладкій, монолітній поверхні без різних кріплень, стиків і накладок, вибирайте для майбутнього фартуха штучний камінь.

3. Різні форми. Кухонна робоча стінка з акрилу може мати різну ширину, висоту та форму. Замість прямої лінії такий фартух може мати фігурний край або заходити під нижній край навісних шафок. Також, крім традиційного прямокутного переходу від столешні до робочої стінки, можна зробити закруглений перехід. При цьому склалося враження, що фартух ніби «перетікає» в столешню, і межі між ними немає.

4. Можливість приховати комунікації. Камінь дозволяє приховувати непотрібне: труби та інші комунікації. Наприклад, цей матеріал допоможе гармонійно вписати в інтер'єр громіздку та не естетичну витяжку. Найчастіше робочу стінку викладають каменем до верхньої частини кухні, після чого на стінову панель з акрилу кріплять саму витяжку. Рідше фартух роблять до витяжки, а від витяжки починається декоративна штукатурка або шпалери.

5. Легкість реставрації. Це одна з найцінніших якостей штучного каменю. Якщо на фартуху з'явилися дрібні подряпини, його достатньо відшліфувати, і всі недоліки зникнуть без сліду.

Будь-які ідеї можна легко втілити в реальність, якщо використовувати в інтер'єрі кухні штучний камінь.

 

Комментарии (0)