Огляд кутових кухонь з барними стійками
 • 30.01.2018 22:05

Кутові кухні з барною стійкою

Кутова кухня - найбільш раціональний варіант розміщення кухонних меблів, де максимально близько один від одного знаходяться робочі поверхні, мийка, плита і всі інші пристрої, необхідні для приготування їжі. Це технологічно зручно, ергономічно і практично, а завдяки компактності такої конструкції вона легко вписується навіть у малогабаритні кухні «хрущовок». Для невеликих приміщень ідеальним варіантом кухонної обстановки є кутові кухні з барною стійкою. Завдяки використанню її столешні як обідній стіл, можна заощадити дефіцитний простір, чітко розмежувавши функціональні зони.

Різноманітність дизайнерських рішень кутових кухонь із барною стійкою

У сучасному дизайні інтер'єрів під барною стійкою розуміють подовжену столешню, закріплену на консолі, яка не має ніжок, як у столу. Вона буває різної конструкції:

 • з одиночною опорою, закріпленою між підлогою та стелею, або прикріпленою до однієї з цих поверхонь;
 • стійка, що оснащена вмонтованою системою зберігання;
 • барна стійка, обладнана спеціальною кухонною технікою;
 • дворівнева конструкція.

Маленька кутова кухня з барною стійкою не зможе вмістити класичний або острівний варіант цього доповнення до інтер'єру. Спрощена конструкція стійки ідеально впишеться і з прямолінійною, і з напівкруглою столешнею.

Варіант барної стійки з одиночною опорою надає відчуття легкості та прозорості, візуально розширюючи простір. До того ж під таку столешню можна заховати барні стільці, звільнивши додаткові квадратні метри.

Стійки з скриньками та відділеннями для зберігання посуду, дрібної побутової техніки та іншого начиння, підійдуть для кухонь не надто стиснутих за площею. Вони ідеально підкреслять лінію розмежування між зонами прийому та приготування їжі.

Максимально функціональними є барні стійки з вбудованою технікою, наприклад, поверхнею смаження. Вони допоможуть заощадити простір приміщення, будучи одночасно й обіднім столом.

Найбільш прийнятний варіант розміщення барної стійки з кутовою кухнею – перпендикулярно до однієї з лінії меблів (літерою «П»), при цьому можливе її поєднання з підвіконням.

Маленькі кутові кухні з барною стійкою зі штучного каменю

Привабливість каменю для оформлення інтер'єру помітили ще в давнину, але і сьогодні цей матеріал користується високою популярністю у дизайнерів. Використання виробів з природних гірських порід далеко не кожному по кишені, тому відмінною заміною йому є штучний камінь, конструкції з якого коштують не так дорого, мають меншу вагу, а за експлуатаційними властивостями часом перевершують натуральні мінерали.

Використовувати в дизайні кутових кухонь з барною стійкою штучний камінь – найкраще рішення, щоб додати інтер'єру стилю, оригінальності та краси хитромудрих природних текстур. Переваги такого матеріалу:

 • естетична привабливість та різноманітність забарвлень;
 • легка оброблюваність, можливість набувати виробів криволінійної форми;
 • зносостійкість та міцність;
 • термічна та хімічна стійкість;
 • стійкість до ультрафіолету;
 • довговічність.

Для маленької кутової кухні з стійкою барної столешні з акрилового каменю (до 70% мінеральних речовин) або кварцового агломерату (93-96% кварцу) стануть головною родзинкою в дизайні і основним декоративним елементом інтер'єру.

Комментарии (0)