Різновиди барних стійок та їх функціональність
  • 21.05.2015 10:42

Символ ресторанного бізнесу  барна стійка сьогодні зайняла особливе місце на домашній кухні. І влаштувалась вона в сучасному інтер'єрі надовго — темп життя змусив багатьох людей встановити інші закони, де не завжди є час на неспішну трапезу за великим обіднім столом. Барна стійка перетворилася на новомодний та дуже функціональний атрибут, який може виконувати кілька важливих ролей (зонувати простір, робити інтер'єр ергономічним тощо). Існує безліч видів барних стійок для кухні, завдяки чому завжди можна підібрати модель на власний смак.

Види барних стійок для кухні

  • Форма та розмір барної стійки залежать від площі кухні чи вітальні.
  • Прямі моделі становлять близько 70% від усіх видів цих меблів. Можуть встановлюватися на кухні, вітальні і навіть на балконі. Служать як окремий елемент інтер'єру (острівні барні стійки), так і як продовження столу або кухонного гарнітура. Дуже часто пряма стійка застосовується для поділу приміщення на зони: побутову та місце відпочинку. Якщо у вас — квартира-студія, то це найкращий варіант.
  • Г-подібні барні стійки зазвичай встановлюються на кухнях. Підходять для розміщення великої кількості людей. Кутова барна стійка складається не тільки зі столешні, але і з опори барної ніжки. Нерідко в Г-подібну конструкцію вбудовують мийку та варильну панель.
  • Напівкругла барна стійка дозволяє суттєво заощадити простір. У зовсім маленьких кухнях її розташовують у кутку.
  • Кругла барна поверхня – це ідеальне рішення для просторих приміщень. Вона є зоною відпочинку і дозволяє великій компанії розміщуватися один навпроти одного.

Моделі для кухні та балкону

Класична барна стійка-стіл часто постає як частина кухонного гарнітура. Її висота збігається з розміром інших модулів меблів. За такою барною стійкою можна не тільки обідати - вона також служить і як робоча поверхня.

Підвіконня-барна стійка відмінно розміститися на балконі або лоджії. Уявіть, як приємно сидіти на барному стільці і попиваючи ранкову каву, насолоджуватися світанком!

Додаткові елементи: освітлення та фрезерування

Висвітлення барної стійки відіграє важливу роль як для тих, хто готує частування та напої, так і для тих, хто їх пробує. Крім верхнього світла, можна додати діодні лампи, щоб зробити акцент на барній стійці. Ще оригінальніше цей вид меблів виглядатиме, якщо прикрасити його фрезеруванням.

Всі перераховані вище види барних стійок для кухні можна вписати в будь-який дизайн і стиль інтер'єру. Вибирайте модель, яка вам до смаку, та зробіть свою квартиру сучасною та неповторною!

Комментарии (0)