Як вибрати столешню для кухні: вибираємо штучний камінь
  • 24.03.2016 09:47

Як вибрати столешню для кухні правильно?

Зовнішність кухні багато в чому залежить від столешні. Якою вона має бути? Практичною, зручною, естетично досконалою. Перед тим, як вибрати столешню для кухні, слід звернути увагу не лише на колір, а й на:

  • матеріал виготовлення;
  • стильове рішення;
  • відповідність моделі параметрам кухні;
  • ціну.

Давайте припустимо, що ми вибираємо матеріал для столешні. Деформовані, ламкі фанерні структури – «головний біль» господаря кухні. Дійсно столешні - з каменю, при цьому не обов'язково масивного, натурального.

Побутове використання породи, створеної природою, має вікове сакральне значення. Тверда поверхня з міцного, «кам'яного» композиту, виготовленого з натуральних мінералів та акрилових смол – дуже міцна. Але який штучний камінь вибрати для столешні саме вам?

Штучний камінь: вибираємо матеріал для столешні на кухню

Застосування штучного каменю в оформленні інтер'єрів дуже популярне. Найбільш популярними композитами у виготовленні робочих поверхонь для кухонь є:

  • акриловий камінь;
  • литий штучний камінь (агломерат);
  • кварцовий камінь.

Перед тим, як вибрати столешню для кухні, слід знати про особливості кожного матеріалу.

Інноваційним композитом вважається акрилат, що складається з мінеральних наповнювачів, акрилових смол та полімерних пігментів. Екологічно безпечний акриловий камінь набагато міцніший за природний аналог. До того ж, він доступніший за ціною, що суттєво знімає навантаження з бюджету оснащення кухні.

До складу агломерату, крім натуральної поліефірної смоли, на 90% входять також шматочки натурального граніту, кварциту і мармуру. Це найбільш наближений до натурального каменю матеріал, який відрізняється підвищеною зносостійкістю, удароміцністю, мінімальним вологопоглинанням і високим антибактеріальним захистом.

У питанні "який штучний камінь вибрати для столешні?" багато хто віддає перевагу кварцовому, виготовленому за безшовною технологією шляхом з'єднання подрібненого природного мінералу, поліефірної смоли та пігменту. Екологічний, вишуканий кварцовий камінь – жароміцний. Ставити гарячу сковорідку або чайник на столешню можна без підставки.

Як вибрати столешню для кухні: поради від «Neolit»

При виборі матеріалу для столешні важливо враховувати його склад. Підроблені, неекологічні барвники, абразивні побутові засоби і хімікати, що використовуються в столешнях «кустарного» виробництва, перетворять вашу кухню із зони побутового комфорту на територію небезпеки. Тому перед тим, як вибрати столешню кухні, слід вивчити репутацію та досвід виробника, відгуки споживачів, відповідність сертифікатів заявленим товарним перевагам.

Якщо ви хочете оформити робочу поверхню вашої кухні індивідуально, недорого та гарантовано якісно – довірте вибір столешні професіоналам. Підбір форми акрилових або інших композитних столешень з повною консультацією фахівця заощадить кошти та час.

"Neolit": ми знаємо, як вибрати столешню для кухні правильно!

Комментарии (0)