Торгове обладнання з кварцу купити в Києві — ціна, фото та відгуки від Neolit

Наші роботи

Торгове обладнання з кварцу: стильний інтер'єр для вашого магазину

У кварцовому камені зосереджено єдність природи та високих технологій. З непористого, стійкого до механічних впливів та забруднення матеріалу виробляють різні каркасні вироби, призначення яких – інтенсивна експлуатація.

З кварцу виготовляють високоміцне торгове обладнання, що має також цікаву естетику. В основі агломерату лежить крихта натурального мінералу (понад 90%), пігменти та сполучні компоненти. Зовнішньо готовий виріб виглядає досить презентабельно, що є гарним доповненням до високих експлуатаційних характеристик.

Столи, барні стійки, шафи, стелажі, вітрини, демонстраційні полиці та інші торгові меблі з агломерату за якістю переважають над виробами з дерева, деревинно-стружкових плит та пластику.

Фізичні властивості штучного каменю перевершують натуральний мармур, який схильний до розколу і відрізняється важкою вагою. Торгове обладнання з кварцу:

У загальному стильовому концепті матеріал добре поєднується з іншими фактурами, що забезпечує інтер'єру магазину перевагу та непересічність.

Виготовлення торгового обладнання за індивідуальними параметрами

Кварцове торгове обладнання - ідеальне рішення як для маленького бутіка, так і для «серйозного» гіпермаркету.

Завдяки широкому діапазону колірних варіацій кварциту можна створити торгове обладнання будь-якої інженерної складності з урахуванням:

Щоб використовувати площу торгового залу з максимальною користю, обладнання із кварцу необхідно замовляти індивідуально. Професійний замірник компанії "Neolit" вивчить усі технічні умови приміщення, після чого зробить грамотну калькуляцію.

Ми пропонуємо сертифіковані брендові матеріали та використовуємо інноваційні технології виробництва, а тому наша продукція користується об'єктивними позитивними відгуками у Києві!