Як встановити столешню та мийку на кухню
  • 20.05.2015 11:07

Якщо ви плануєте оновити кухню, вам напевно буде необхідно виконати монтаж нової столешні з мийкою та варильною поверхнею. У цьому випадку питання того, як правильно встановити столешню на кухні, стане вам дуже актуальним.

 

Безшовність з'єднання: основні переваги

Сьогодні столешні з мийками виготовляються з різних матеріалів. Але найпопулярнішим уже кілька років залишається штучний камінь. Монолітні мийки з цього матеріалу цінуються за естетичність та безшовність з'єднання. Всі частини виробу з'єднуються за допомогою двокомпонентного клею, що має ідентичний з даним виробом колір, завдяки чому відсутні видимі шви та додаткові планки.

Установка мийки в столешню: як врізати мийку в столешню

Варіант №1: монтаж зверху на столешню

"Накладний" варіант: у столешніі робиться отвір, в якому розміщується мийка. Такий вид монтажу найчастіше застосовується за наявності столешні з ламінованого ДСП, проте іноді використовується і для кам'яних столешень.

Варіант № 2: монтаж мийки в рівень зі столешнею

Цей спосіб має на увазі «утоплення» мийки в столешню на глибину, яка дорівнює товщині матеріалу мийки. Виглядає готовий виріб досить гарно. Єдиний мінус – наявність щілини між мийкою та столешнею. Зазвичай щілина заповнюється силіконом, але варто пам'ятати, що силікон згодом темніє, а це вже не так естетично.

Варіант №3: монтаж мийки знизу під столешню

Найоптимальніший варіант. Особливо, якщо йдеться про інтеграцію монолітної мийки в кварцову або акрилову столешню. Отвір у столешні робиться точно формою мийки, яка потім акуратно підклеюється знизу. Важлива перевага цього варіанта - мийка і столешня знаходяться на одному рівні і виглядають як єдине ціле. Це означає, що ви можете без проблем просто змахнути з поверхні, наприклад розсипані крихти, і вони не заб'ються в дрібні щілини.

Установка столешні своїми руками не складає особливих труднощів. Крім мийки, столешню можна доповнити вбудовуваною варильною поверхнею на ваш вибір: електричною, газовою або панеллю «доміно».

Якщо ж ви не впевнені у своїх силах, варто звернутися за допомогою до фахівців. Вони знають все про те, як встановити столешню і врізати мийку, і виконають монтаж менш ніж за одну годину.

Комментарии (0)