Виготовлення столешні з каменю: коли ціна відображає якість
 • 08.12.2016 09:49

Столешні зі штучного каменю: якісні означає дешеві

При купівлі будь-якого товару ми, свідомо чи підсвідомо, зіставляємо його якість із ціною, яку потрібно заплатити. Це стосується всіх товарів, у тому числі і корпусних меблів, до яких належать столешні. Сфера виготовлення столешень зі штучного каменю сьогодні входить до числа найбільш конкурентних. Повсюдно можна побачити рекламні оголошення з пропозиціями таких столешень, кожне з яких намагається привернути увагу потенційних покупців низькою ціною. Але чи можливе виготовлення якісних столешень зі штучного каменю з мінімальною собівартістю, адже зниження останньої – основний спосіб мінімізувати ціну подальшого продажу?

Як формується ціна

Виробництво столешні зі штучного каменю, як і будь-якого іншого товару, пов'язане з витратами, серед яких основну частку займає вартість сировини та виробничі витрати:

 • доставка та зберігання сировини;
 • витрати електроенергії та на опалення складського приміщення;
 • амортизація обладнання, що використовується у процесі виробництва;
 • зарплата робітників.

Примусова економія витрат (за будь-якою із статей) безпосередньо відбивається на якості столешень зі штучного або акрилового каменю:

 1. порушення правил транспортування тягне за собою пошкодження плит, у тому числі і поява внутрішніх тріщин, невидимих ​​зовні;
 2. порушення температурних режимів зберігання та їх перепади спричиняють зниження міцності матеріалу, його стійкості до зовнішнього впливу;
 3. використання дешевшого обладнання, навпаки, тягне за собою підвищення амортизаційних відрахувань, адже менш якісний інструмент ламається швидше, та й при використанні такого інструменту неможливо зробити щось якісне, щось хороше;
 4. професіонали та фахівці не готові працювати за маленьку зарплату, отже мінімізувати витрати на оплату праці можна лише шляхом прийняття на роботу робітників низького кваліфікаційного рівня.

Технологія виготовлення столешні із штучного каменю: особливості

Виробництво кам'яних столешень здійснюється у кілька етапів, виконання кожного з яких має свої нюанси, про них – нижче.

 1. Розкрий. На цьому етапі ключову роль відіграє досвід робітника, адже від точності розкрою плити залежить цілісність малюнка майбутньої столешні. В іншому випадку, зістиковані листи столешні зі штучного каменю відрізнятимуться структурою каменю. Плюс до всього, при подальшому склеюванні листів необхідно виключити центри концентрації напруги каменю, за наявності яких столешня згодом дасть тріщину.
 2. Склейка плит майбутньої столешні. Перед склейкою, частини майбутньої столешні необхідно обробити фрезою для кращої адгезії, і від якості інструменту залежить якість виконуваної роботи. За технологією виготовлення столешні з акрилового каменю, навколишня температура повинна приблизно відповідати температурі каменю і клею, що використовується, тобто, бути в діапазоні +18 - 26°С. Це передбачає, що складське та виробниче приміщення повинне безупинно опалюватись;

Наклеювання кромки. Результат цього етапу також залежить від температури. Якщо умови довкілля не відповідають вимогам технології, то край дуже швидко відклеїться.

Виходячи з етапів виготовлення столешні, заощадити можна на:

 • інструменти та обладнання, використовуючи менш дорогі;
 • витратах на утримання складського та виробничого приміщення;
 • на з/п робітників.

Але використання будь-якого з перерахованих шляхів економії позначиться на якості кінцевої продукції. Застосування дешевого обладнання та інструментів спричинить менш якісну обробку сировини. Порушення температурних режимів призведе до руйнування структури штучного каменю, поганого склеювання листів і кромки. Якість роботи низькокваліфікованих робітників зрозуміла і без додаткового пояснення.

У результаті, виходить, що більшість дрібних виробників, що пропонують виготовлення столешні на замовлення за низькою ціною, не можуть зробити якісний товар: виробництво, часто, розташовується в гаражах, що погано або зовсім не опалюються, обладнання та інструменти «далекі» від професійного рівня і т.д. буд. Купуючи таку столешню, через деяке ви ризикуєте зіткнутися з необхідністю її заміни через те, що полотно зігнулося, пішло хвилею або його повело вбік, кромка відклеїлася, камінь почав тріскатися і т.д. Підсумок – покупка нової столешні, повторні витрати.

Столешні, виготовлені з дотриманням технології, найдешевші

Виготовлення столешні зі штучного каменю, при дотриманні всіх норм та вимог до процесу, є гарантією якості, надійності та тривалого терміну їх експлуатації. Компанія «Neolit» пропонує столешні, виготовлені у власному, опалювальному та оснащеному необхідним обладнанням, цеху, розташованому за адресою: вул. Западинська, 5, у місті Київ. Кваліфікація робітників дозволяє давати безумовну гарантію того, що будь-яка виготовлена ​​столешня на замовлення радуватиме вас роками.

Ми пропонуємо якісні та надійні столешні зі штучного каменю! А низьку ціну з такою самою якістю залиште тим, хто звик платити двічі!

Комментарии (0)