Догляд за столешнею зі штучного каменю, як правильно доглядати — Neolit
  • 16.05.2016 15:12

Як доглядати столешню зі штучного каменю?

Столешні з якісного штучного каменю дуже практичні. Високі технічні, експлуатаційні показники екологічного композиту, з якого виробляють столешні, гарантують тривалий термін їхньої експлуатації. Як і будь-яка побутова поверхня, кухонна столешня зі штучного каменю потребує догляду. Від її гігієнічного стану залежить не лише візуальна естетика: чиста кухня – запорука безпеки та здоров'я.

Столешні зі штучного матеріалу не піддаються впливу зовнішніх агресивних компонентів. Вони не вбирають вологу, не деформуються від температурних перепадів, тому догляд за ними не вимагає особливих технологій - досить традиційних засобів для чищення.

Правильний догляд за столешнею, виготовленою зі штучного каменю, передбачає використання ліцензованої побутової хімії, яка не містить великих абразивних добавок. Гелі, рідини на основі аміаку, виключають механічну деформацію поверхні. Для завершення процесу чищення столешню достатньо протерти вологою ганчіркою або губкою.

Правила догляду за столешнею зі штучного каменю: досвід компанії Neolit

Як доглядати столешню зі штучного каменю – знають фахівці фірм, які займаються безпосередньо виготовленням та встановленням кухонних монолітних плит. Якщо вас цікавлять тонкощі побутового догляду за столешнею зі штучного каменю, а також іншого композиту, зверніться за консультацією до компанії Neolit.

Перш ніж приступити до миття кухонної столешні в приміщенні, необхідно визначитися з:

  • типом та обсягом забруднення;
  • наявністю засобів для чищення та пристосувань;
  • якістю виготовлення плити.

На жаль, не всі поверхні, виготовлені за технологією створення штучного каменю, відповідають сертифікатам якості. Виготовлені кустарним методом столешні, які часто пропонують на ринку або з рук, можуть деформуватися як під час забруднення, так і в процесі чищення. Запорука ефективного догляду за кухонним начинням – бездоганна якість її виробництва!

Професіонали компанії Neolit ​​розкажуть вам про правильність вибору миючих засобів та поліролей для столешні, мийки та інших побутових поверхонь. Чи є питання щодо придбання, встановлення, сервісного обслуговування виробів зі штучного каменю? Зв'яжіться з консультантом Neolit ​​онлайн або по телефону — і будь-яке ваше питання буде вирішено компетентно!

Комментарии (0)