Догляд за виробами зі штучного каменю
  • 08.05.2014 11:37

Штучний камінь вимагає щонайменше догляду для підтримки своєї краси. При належному догляді мийки зі штучного каменю з часом залишається такими ж красивими, як і на початку. Однак, як і будь-який інший матеріал, він не чиститься сам по собі, а потребує регулярного догляду для підтримки ефектного вигляду.


Запобіжні заходи

Не піддавайте Ваші вироби зі штучного каменю дії агресивних хімічних речовин. Якщо такі миючі речовини, як розчинники фарб, речовини для чищення металу та печей, речовини, що містять хлорний метилен, ацетон, кислотні миючі речовини, потрапили на поверхню Вашого виробу або мийки зі штучного каменю, терміново змийте їх великою кількістю води з милом.

Лак для нігтів очищається рідиною для зняття лаку на основі ацетонової, а потім змивається водою. Незважаючи на міцність мийки зі штучного каменю, сильний удар важким або гострим предметом може її пошкодити та залишити сліди. Ми також рекомендуємо спочатку включити холодну воду при виливанні окропу в раковину.

Підвищені температури

Штучний камінь стійкіший до підвищених температур, ніж звичайні матеріали. Однак не ставте на нього каструлі та сковороди, зняті безпосередньо з плити або з духовки, а також електричні нагрівальні прилади (чайники, фритюрниці тощо). Завжди використовуйте захисні підкладки або підставки з гумовими ніжками для гарячих каструль або електричних нагрівальних приладів.

 

мойка из камня Робочі поверхні

Існує три види робочих поверхонь зі штучного каменю: матова, напівглянсова та глянсова. Мило, вода та губка видаляють звичайні забруднення та плями з усіх типів поверхонь. Для видалення стійких плям використовують різні способи, залежно від виду поверхні. У всіх випадках вода витирається рушником. На матовій поверхні розлучення від води протираються вологою ганчіркою. Невеликі плями просто відмиваються мильною водою або миючими засобами.

Для видалення плям, що важко виводяться, використовуйте зелену губкою Scotchbrite. Для надання блиску просто протріть поверхню губкою легкими круговими рухами. На напівглянсовій поверхні для видалення стійких плям використовуйте неабразивну пасту та білу губку Scotchbrite. Плями видаляються легкими круговими рухами. Якщо Ви хочете покращити блиск і колір, використовуйте неабразивну полірувальну пасту і в кінці протріть паперовим рушником або ганчіркою.

На глянсовій поверхні застосовуйте ту ж процедуру, що і на напівглянсовій, але в жодному разі не використовуйте абразивні губи. Ви також можете використовувати білу полірувальну суміш для видалення стійких плям м'якою ганчіркою легкими круговими рухами. У цьому випадку може виникнути необхідність полірування всього виробу для відновлення блискучої однорідної поверхні. У разі серйозного пошкодження поверхні дивіться розділ інструкції, пов'язаний з ремонтом.

 

Мийки та умивальники зі штучного каменю
мойки из искусственного камня

Усі мийки та умивальники зі штучного каменю мають матову поверхню. Для їхнього очищення від плям протріть поверхню зеленою губкою Scotchbrite. Періодично для очищення раковин та умивальників використовуйте розчин води із хлоркою. Заповніть раковину розчином на одну чверть, дайте постояти 15 хвилин, потім промийте та протріть. Від жорсткої води на поверхні мийки зі штучного каменю може також утворюватися наліт, який легко видаляється засобами, що чистять (наприклад, Barkeeper's Friend, Viakal, Limelite), що застосовуються згідно інструкції виробника. Протріть всю поверхню зеленою губкою Scotchbrite із засобом для чищення, залиште на кілька хвилин, а потім промийте чистою водою і витріть насухо.

Мийка з каменю та видалення подряпин

Прекрасною якістю штучного каменю є те, що його можна відремонтувати у разі випадкового пошкодження. Якщо сталося пошкодження поверхні, наприклад, через гострий нож і т. п., воно може бути усунуто кваліфікованим фахівцем. Ми проводимо гарантійне та післягарантійне обслуговування наших виробів. Штучний камінь - однорідний і винятково міцний матеріал, що мало чутливий до різних видів дій. Однак, якщо Ви випадково якимось чином серйозно пошкодили поверхню зі штучного каменю, не впадайте у відчай, зверніться до нас.

Вам потрібна мийка з каменю, зателефонуйте нам і ми підберемо найприйнятніший варіант. тел. +380 (97) 665-66-63

 

Комментарии (0)