Штучний камінь в інтер'єрі
  • 20.05.2015 11:28


Здавна людина використала камінь для будівництва житла. Сьогодні це основний матеріал, що застосовується скульпторами та архітекторами. Як правило, каменем обробляють фасади будівель, колони, альтанки. Однак використання штучного каменю можливе і в інтер'єрі.

 

Варіанти застосування штучного каменю в інтер'єрі квартири та будинку

Оздоблення їдалень, віталень, кухонь, спалень, кабінетів та холів штучним каменем сприяє облагороджуванню інтер'єру квартири або будинку. Перша зустріч із цим матеріалом може відбутися вже у передпокої. Каменем не тільки часто викладаються стіни, а й ефектно обрамляються панно та дзеркала. Крім того, з його допомогою створюють оригінальні світильники, а також стелажі, взуттєві полиці та шафи.

Досить часто даним матеріалом оформляються сходові прольоти. Кам'яні прольоти, які поєднуються з таким же облицюванням стін, перетворюють звичайне житло на справжній палац.

На кухні камінь набув широкого поширення у виготовленні столешень. Така поверхня є чудовою прикрасою приміщення, а також радує господарок своєю практичністю та довговічністю. Важлива перевага декоративного каменю його легко відновити, просто відшліфувавши поверхню виробу. Особливо ефектно на кухні, в їдальні або вітальні виглядає кам'яна барна стійка. Їй можна надати будь-яку форму та відтінок.

Штучний камінь добре зарекомендував себе і в інтер'єрі ванної кімнати. Оскільки ванна кімната характеризується підвищеною вологістю, основні вимоги при оздобленні цього приміщення висуваються до гігієнічності та комфорту. Вологостійкий камінь ідеально підходить для виготовлення умивальників, душових піддонів та ванних кімнат. Також їм можна викласти стелю та вистелити підлогу.

Цей матеріал здатний стати незаперечною окрасою вітальні. Різноманітність кольорів та текстур дозволяє гармонійно вписувати його у будь-який інтер'єр. Дуже красиво у вітальні виглядатимуть стелажі, журнальний столик та тумба під телевізор із штучного каменю. А щоб надати приміщенню віяння старовини, рекомендується застосувати крупнозернистий камінь для обробки дверей, арок і камінів. Це створить відчуття затишку та захищеності.

Таким чином, штучний камінь відіграє велику роль в інтер'єрі квартири та будинку. Навіть невелика деталь, оформлена із застосуванням цього матеріалу, додасть оселі особливий шик і розкіш.

 

Комментарии (0)