Травертин: ціна в Києві

Травертин - легкий пористий матеріал, що займає проміжну позицію між вапняками та мармуром. Шліфування та полірування травертину дозволяють отримати цікаві поверхні, що нагадують по структурі деревину, пошкоджену жучками-деревочками. Це один з тих варіантів обробки, який може бути використаний в різних варіаціях і виглядає красиво незалежно від того, як його використовували. Його можна застосовувати абсолютно скрізь.

Травертин – це розкіш для ванної кімнати. Цей камінь з різними поверхнями, як матовими, так і глянсовими, здатний перетворити вашу ванну в один момент.

Ваша кухня - це та єдина кімната, в якій ви проводите достатню кількість часу, а іноді й приводите туди компанію, тому чому б не використовувати травертин тут? Це можуть бути і задні панелі за мийкою, і столешні, і полиці, оскільки він не втрачає форми з часом і має гарну стійкість до вологи, хімічних засобів.

Мабуть, одна з найважливіших якостей травертину, про який варто згадати, - він чудовий утеплювач. Така перевага дозволяє використовувати цей матеріал як усередині приміщення, так і поза ним, при цьому зберігаючи естетичний зовнішній вигляд будь-якої поверхні.

Дизайнери цінують травертин за його природну кольорову гаму та привабливу фактуру. Завдяки цим якостям травертин дарує відчуття спокою та затишку.


Для індивідуального замовлення виробів із натурального каменю дзвоніть за тел. моб. +380 (97) 642-26-05тел./факс +380 (44) 228-90-63