Які мийки зі штучного каменю краще, відгуки — компанія Neolit
  • 12.10.2016 09:32

Які мийки зі штучного каменю краще

врезные мойки кварцХто не проводить час на кухні? Навіть ті, хто до домашнього господарства мають саме опосередковане відношення, все одно миють фрукти та овочі, наливають каву, обполіскують чашки. затишно, чисто. І якщо "чисто" залежить виключно від користувачів кухні, то на все інше впливає дизайн, матеріали, якість виготовлення. Мова зараз піде не про кухонні меблі, а про мийки, у яких господині проводять найчастіше навіть більше часу, ніж у плити.

Як вибрати найкращі кухонні мийки?

З "нержавійки" або з каменю? З акрилу чи з кварцу? Кругла чи квадратна? Лита чи врізна? Щоб визначитись, потрібно ретельно вивчити питання. З нержавіючої сталі всі досить добре знайомі: цей матеріал довгі роки був єдиним, що використовується для виготовлення мийок. У нього є переваги – низька вартість, універсальність, довговічність, і недоліки – не презентабельний зовнішній вигляд, шум від води та контакту з посудом, швидка поява плям… Можна перерахувати ще багато особливостей нержавіючої сталі, але цікавіше обговорити новий матеріал – штучний камінь. То які мийки зі штучного каменю краще - акрилові чи кварцові? Обидва ці матеріали відносяться до композитних матеріалів, які називають штучним каменем за те, що зовні і за властивостями дуже нагадують камінь натуральний.

Акриловий камінь складається з акрилових та поліефірних смол, а також пігментних добавок та наповнювачів (гідрат алюмінію, гідроксид алюмінію, тригідрат алюмінію). До складу кварцового каменю входять кварц, поліефірні смоли та пігменти. При цьому вміст кварцу сягає 93-95%. Як же матеріал впливає на властивості мийки?

Акрилова мийка  стильно та зручно

кухонные раковины какие лучше

Акрил - пластичний матеріал, за високої температури з нього можна виготовити виріб практично будь-якої форми. Тому мийки з акрилу можуть бути квадратним, овальним, круглим, трикутним або мати будь-яку іншу форму за бажанням замовника.

Форма, звісно, ​​не найголовніша характеристика мийки. Акриловий камінь порадує господиню чистотою: у матеріалі відсутні пори, а отже, жир та бруд не проникають крізь поверхню. Акрил має високу міцність, але якщо впустити на нього щось дуже важке, то можна отримати скол або подряпину. Хороша новина у тому, що таке пошкодження легко виправити за допомогою шліфування. Щоб акрилова мийка та столешня прослужили довго і виглядали як нові, потрібно запам'ятати прості правила: не ставити гарячий посуд (для цього можна використовувати вмонтовані або окремі підставки); не лити окропу (досить у цей момент включати холодну воду); користуватися м'якими (не абразивними) миючими засобами.

Приємно, що акрил не видаватиме гучних звуків при контакті з посудом: безшумність порадує любителів комфорту.

Акрилова мийка хороша ще й тим, що підійде під будь-який кухонний інтер'єр, ставши самостійним елементом дизайну або гармонійно вписавшись у загальний стиль. Мийки з акрилу на замовлення можна виготовити в будь-якому кольорі, з імітацією кам'яної фактури, гладкими або з виїмками (наприклад, на “крилі” мийки).

Одна чаша, дві чи три? Залежить від функцій мийки: якщо нею користуватимуться активно на кухні, де планується багато готування, краще передбачити дві або три чаші (наприклад, для миття посуду та овочів). Якщо ж йдеться про кухню в маленькій квартирі для однієї людини, яка не прагне готувати, цілком вистачить однієї невеликої чаші.

Яка мийка краще  кварцова чи акрилова?

мойка нержавейка какая лучше

Штучний камінь може бути кварцовим. Принципова відмінність від акрилового – у складі, а значить, і у властивостях. Про кварц можна сказати все те хороше, що вже говорилося про акрил. Мийки кухонні зі штучного каменю довговічні, гігієнічні, красиві, безшумні у використанні. Але, крім цього, кварцовий штучний камінь набагато міцніший, не боїться впливу високих температур та агресивних речовин. Варіативність форм дещо менша - він не настільки пластичний, як акрил, - але теж досить велика. Кольори – на будь-який смак. Більшість людей все ж таки вибирають близькі до натуральних кольорів зі строкатими вкрапленнями, такі столешні та мийки з каменю підійдуть до будь-якого інтер'єру, а плями не будуть кидатися в очі.

Акрил або кварц - вибір залежить від потреб та бюджету покупця.

До речі, виготовлення раковини зі штучного каменю для ванної. - також дуже поширений запит від замовників. До раковини у ванній трохи інші вимоги, ніж до кухонної мийки, і в цьому випадку штучний камінь вибирають скоріше з міркувань краси, ніж утилітарності.

Найкращі виробники кухонних мийок із штучного каменю пропонують багато варіацій матеріалу під різними торговими марками. Вдало обрана і якісно виготовлена ​​та встановлена ​​мийка привнесе комфорт і задоволення навіть у звичайні домашні відносини. Купити мийку зі штучного каменю в Україні можна на нашому сайті!

Комментарии (0)