Столешні з керамограніту купити в Києві — ціна, фото та відгуки від Neolit

Наші роботи

Барні стійки з керамограніту: модний дизайн, якість монтажу

З широкоформатних плит керамограніту виходять чудові барні стійки, що використовуються в оформленні інтер'єру домашньої кухні, бару або кафе.

Унікальні фізичні властивості інноваційного композиту разом із його елегантним виглядом забезпечили популярність керамограниту у виготовленні барних стійок різної конфігурації. Міцний монолітний матеріал з високими показниками екологічності застосовують для облицювання поверхонь, що контактують із продуктами харчування.

Плити, що пройшли перевірку на стійкість до різних агресивних впливів, ідеально підходять для закладів громадського харчування, в яких до робочих поверхонь висуваються особливі вимоги.

Купити керамогранітні барні стійки вигідно за сукупністю факторів практичності. Матеріал демонструє:

Матеріал, до складу якого включена високоякісна природна глина та дрібнофракційна кам'яна крихта, представлений багатою палітрою відтінків. Завдяки розвитку промисловості з виробництва керамогранітних плит, асортимент столешень постійно розширюється, що сприяє особливості інтер'єрного концепту.

Купити барні стійки з керамограніту у Києві

Необхідність купити барні стійки з керамограніту обумовлена ​​закономірним бажанням замовника зробити інтер'єр більш функціональним, надійним та ексклюзивним.

Високі експлуатаційні якості гарантують тривалий термін служби барної стійки. Керамограніт добре поєднується з деревом, натуральним каменем, хромованим металом, склом та іншими фактурами, що традиційно використовуються в дизайні, а тому будь-якій творчій ідеї буде супроводжувати успіх.

При встановленні барної стійки з керамограніту важливо врахувати параметри та цільове призначення приміщення: модель для ресторану або кафе конструктивно відрізнятиметься від стійки для домашньої кухні.

Почніть «перезавантаження» інтер'єру з проекту – фахівці нашої компанії можуть виготовити барну стійку з керамогранітних плит актуального розміру, виходячи з ваших індивідуальних вимог, у найкоротші терміни та з наступною установкою.

Дізнайтесь ціну керамогранітної барної стійки у консультанта. Замовити виїзд замірника можна в телефонному режимі або онлайн.