Барні стійки для маленької кухні — статті від Neolit
  • 30.01.2018 22:01

Барні стійки для маленької кухні

Кухня – найбільш функціональне приміщення у будинку чи квартирі, яким користуються щодня практично всі члени сім'ї. Тому вона має бути естетично приємною, оформленою зі смаком, відповідно до обраного стилю дизайну та максимально зручної. Домогтися цього в компактних кімнатах дуже складно. Оригінальним дизайнерським рішенням у таких випадках стане барна стійка на маленькій кухні, яка додасть інтер'єру особливого шику та неординарності, а також допоможе раціонально спланувати простір на зони приготування та прийому їжі.

Варіанти дизайну маленької кухні з барною стійкою

Головним недоліком малогабаритних кухонь є дефіцит вільного простору, внаслідок чого створюється тіснота, що порушує затишок та створює відчуття хаосу в обстановці. Зекономити квадратні метри можна, використовуючи барну стійку як обідній стіл. Зрозуміло, що класичні моделі стійок з безліччю шухлядок підійдуть лише в дуже урізаному вигляді, тому від них залишиться тільки опора і столешня, яку можна використовувати як додаткову поверхню для готування та столу для їди.

Правильно розташувавши барну стійку, ви зможете організувати порядок кухні, додавши до нього стильний елемент декору. Тут можливі кілька варіантів розміщення стійки:

  • паралельно лінії кухонних меблів, при цьому висока барна стійка розділить кімнату на дві функціональні зони, а, забираючи стільці під столешню, можна досягти значної економії площі;
  • примикаючи до вільної стіни довгим боком столешні, при цьому можна розмістити над нею навісні шафки з тримачами для келихів;
  • поєднавши з кухонною робочою поверхнею (в одну з нею лінію або перпендикулярно);
  • паралельно або перпендикулярно до підвіконня, що дозволить, приймаючи їжу, спостерігати за видом з вікна.

За наявності в сім'ї маленьких дітей або людей похилого віку родичів, яким незручно користуватися високими барними столешнями, можна встановити дворівневу барну стійку для маленької кухні, нижня частина якої виконуватиме функцію обіднього столу.

Використання в дизайні маленької кухні барної стійки зі штучного каменю

Плануючи встановити барну стійку на кухню, враховують конфігурацію та розміри приміщення, загальну концепцію дизайну, особливості кріплення та ще низку інших факторів. Але головним із них є матеріал виготовлення. Сьогодні такий елемент інтер'єру роблять із дерева та сталі, скла та деревних плит, але найбільш підходящим матеріалом для барних стійок є штучний камінь. Однак добре для цієї мети підійде акриловий камінь, з якого отримують столешні складної конфігурації, і кварцовий агломерат, який за естетичними і фізичними властивостями поступається натуральному мінералу. Цей матеріал має масу переваг, головні з яких:

  • привабливий зовнішній вигляд, що вносить в інтер'єр нотки шляхетності та вишуканості;
  • різноманітність кольорів, відтінків та текстур штучного каменю, що полегшує підбір відповідного варіанту під будь-який стиль інтер'єру;
  • міцність та зносостійкість;
  • екологічність та гігієнічність (на штучному камені не приживаються пліснява, грибок та інші мікроорганізми);
  • вологостійкість, завдяки відсутності пір на поверхні.

Використання в інтер'єрі житлових приміщень елементів декору зі штучного каменю – модний тренд у дизайнерській творчості. Маленькі кухні з барною стійкою з цього матеріалу виглядають сучасно, стильно, а тому стануть окрасою вашої квартири чи будинку!

Комментарии (0)