Кварцові поверхні в інтер'єрі: підвіконня, барні стійки
 • 03.11.2016 14:53

Барні стійки та підвіконня з кварцового агломерату: нові рішення для стильного інтер'єру

Удосконаленню технологій виробництва декоративних поверхонь немає меж. Все частіше в дизайні інтер'єрів задіяні матеріали, фізичну міцність та естетику яких позаздрить навіть натуральний мармур! Кухонні столи, барні стійки, мийки та підвіконня з кварцу відрізняються чудовими показниками стійкості. На відміну від акрилових або пластикових монолітів, кварцові поверхні:

 • менш схильні до механічних, хімічних і температурних впливів;
 • не бояться вогкості та вологи;
 • екологічно безпечні;
 • демонструють високу зносостійкість навіть за активної експлуатації;
 • представлені у широкій кольоровій гамі натуральних відтінків;
 • невибагливі у транспортуванні, монтажі/демонтажі;
 • зручні у догляді та обслуговуванні;
 • ідеальні за поєднанням ціни та якості в гармонійних формах.

Підвіконня з кварцового агломерату – структурно гладкі, а тому утворення мікротріщин та пор на них.

практично виключено. У процесі виробництва полотна використовують інноваційні технології з'єднань: на якісній кварцовій поверхні стики практично непомітні.

Досконалість геометричних форм і ліній досягається за рахунок фізичних властивостей каменю, який досить легкий у обробці та адаптується під будь-яку стильову концепцію приміщення. Різноманітність кольорів і відтінків відкриває широкі можливості для експериментів з палітрою: встановити підвіконня з агломерату можна в тон базових меблів, або зіграти на контрасті.

Кварц ідеально поєднується з будь-якими будівельними та оздоблювальними матеріалами.

 • пластиком;
 • деревом;
 • металом;
 • склом.

Посилені параметри міцності та зносостійкості кварцового каменю стають вирішальними під час вибору фактури для оснащення побутових поверхонь.

Кварцові поверхні: що потрібно знати про кварцит?

Часто задається питання: а чи мають підвіконня з кварцового каменю недоліки Кварцові поверхні досить часто підробляють, видаючи за складний композит імітацію - неякісну компіляцію з клею та стружки деревини. Такий виріб навряд чи підходить під визначення міцного: підвіконня з неякісного каменю (кварцу) швидко зношуються, деформуються формою, вигоряють і розшаровуються.

Добросовісні виробники, що дорожать репутацією компанії, виготовляють підвіконня із кварцу строго за технологією: 93% суміші складає натуральний кварцовий камінь та 7% - екологічні безпечні барвники та поліефірні смоли.

Посилені антибактеріальні параметри матеріалу роблять його невразливим під час атаки вологи, патогенної флори. Поверхня столу або барна стійка із кварцу підкреслять концепцію стерильності, еко-чистоти вашої кухні. При контакті з продуктами кварцит не виділяє токсичних речовин, тому сміливо обладнайте матеріалом зону приготування їжі в кафе чи ресторані!

Дизайн нового формату: недорогі підвіконня із кварцу від Neolit

Барні стійки та підвіконня з агломерату дуже популярні. Споживча оцінка аргументована як численними фізичними перевагами матеріалу, а й цінової доступністю кварциту. Обладнати квартиру, домашню кухню або територію громадського доступу можна недорого – індивідуально, вишукано та стильно.

При виборі та купівлі кварцового полотна найкращим рішенням стане долучити до завдання професіоналів. Компанія Neolit ​​пропонує недорогі вироби та елементи з натурального, штучного каменю у широкій гамі кольорів, з виконанням вимірів та повним настановним сервісом.

Довіртеся досвідченому виробнику, і ми доведемо, що кварцові поверхні від Neolit ​​– це завжди надійно, стильно та економічно вигідно!

Комментарии (0)