Штучний камінь Staron, ціни. Купити столешні Staron в Києві — компанія Neolit
Акриловый камень Staron

STARON - це акриловий камінь, який належить до класу матеріалів Acrylic Solid Surface. До їх складу входять барвники, акрилові смоли та мінеральні наповнювачі, основою для виробництва яких є глинозем (тригідрат алюмінію). Сторон - однорідний матеріал, що має непористу текстуру і відрізняється високою щільністю. Вироби з цього акрилового каменю, наприклад, такі як столешні, легко піддаються ремонту, зокрема, склейці, яка не залишає видимих ​​слідів на поверхні матеріалу.

Staron особливо цінуватиметься за свій елегантний зовнішній вигляд – вироби з акрилового каменю практично не відрізняються від виробів із продуктів мінерального походження. Крім того, Старон приємний на дотик, легко очищається від забруднень, довговічний і не втрачає згодом своїх естетичних властивостей. Завдяки цим характеристикам акриловий камінь Staron часто використовують дизайнери для створення ідеальних функціональних рішень, художніх виробів та декоративного оформлення інтер'єрів приміщень. Популярне застосування каменю - виготовлення столешні зі Старона.

Старон

Властивості виробів із акрилового каменю Staron

Вироби зі сторони екологічні. Відсутність пір на поверхні акрилового каменю унеможливлює розмноження бактерій. Крім того, камінь Старон має такі характеристики:

  1. Удароміцність;
  2. Вологонепроникність;
  3. Естетичність зовнішнього вигляду;
  4. Легкість очищення;
  5. Стійкість до дії побутової хімії;
  6. Стійкість до припікання сигаретою, впливу киплячої води;
  7. Запобігає грибковому та біологічному розкладу;
  8. Безшовне з'єднання;
  9. Термостійкість;
  10. Безпека при контакті з їжею;

 

Вироби із каменю Staron виглядають, як виконані із цілісного масиву. При цьому вони можуть мати різну товщину та інтегруватися в інтер'єр завдяки широкій кольоровій гамі та різним варіантам текстури. Сторон випускається у вигляді листів, зручних для подальшої обробки. Тому форма та конструкція столешні Старона обмежуються лише фантазією дизайнера.

Отримайте консультацію щодо виробів з акрилового каменю Staron

Наберіть нас моб. +380 (97) 642-26-05тел./факс +380 (44) 228-90-63 або натисніть кнопку "Замовити", введіть свої дані і ми вам передзвонимо. З радістю надамо повну та вичерпну інформацію про продукцію та умови співпраці.