Штучний камінь Montelli, ціни. Купити столешні Монтеллі в Києві — компанія Neolit

Виробник сучасних оздоблювальних матеріалів DuPont™ запропонував для виготовлення кухонних столешень, облицювання стін та меблів штучний камінь Montelli. Поверхні виробів з його застосуванням характеризуються підвищеною стійкістю до несприятливих впливів мікроорганізмів та будь-яких забруднень, чому сприяє пориста структура матеріалу. Він добре затребуваний при оздобленні салонів краси, готелів, ресторанів та офісних приміщень. Тривалий термін служби та високу міцність матеріалу надають його твердості та однорідності. Штучний камінь можна склеїти безшовним способом, чим досягається можливість реставрації виробу до початкового стану. Також він відмінно підходить для створення індивідуальних інтер'єрних рішень і за рахунок різноманітності палітри кольорів досягається повна гармонія в приміщенні.

 

Переваги штучного каменю Montelli

Первозданность гарної поверхні цього штучного каменю радуватиме око багато років. Враховуючи невибагливість у догляді, експлуатацію виробу з цього матеріалу можна вважати максимально комфортним. Для чищення краще застосовувати абразивні чистячі сухі склади, призначені для матових поверхонь. Якщо ж це глянсова поверхня, то для догляду рекомендуються абразивні пасти, що чистять.

Montelli

Основна конкурентна перевага каменю – це не висока вартість. Матеріал, який вперше з'явився у продажу ще в 1995 році, за своїми властивостями дуже нагадує Corian: ідеально склеюється безшовним способом, відсутня пористість структури та відмінна міцність. Звісно, це далеко не всі переваги. Дуже важливий для споживача параметр - це 10-річна гарантія якості. Крім того, з матеріалу можна виробляти вироби практично будь-яких розмірів та форми.

Штучний камінь від аналогів вигідно відрізняє неповторна плавність ліній. Ви довго прагнули втілення своєї мрії при оформленні інтер'єру? Тоді Montelli це саме те, що вам підійде найкраще. Це якість та характеристики, які задовольнять найвишуканіший смак. Матеріал має сертифікацію по всьому світу і відповідає найсуворішим міжнародним стандартам. Що дуже важливо, камінь має високий рівень екологічності, що дозволяє його використовувати в обробці там, де проживають або працюють люди з алергічною налаштованістю.

Искусственный камень Montelli

У процесі роботи камінь не потребує обробки пастами, легкий у користуванні і незамінний через фізичні характеристики. За бажання можна зупинитися або на крупнозернистій, або на його дрібнозернистій текстурі. Для вибору доступні і матова, і глянсова поверхні, які завжди залишатимуться модними та затребуваними серед шанувальників краси та вишуканості.

Вигідно відрізняють штучний камінь Montelli такі параметри:

 

 

Таким чином, якщо ви знаходитесь в пошуках якісного та недорогого оздоблювального матеріалу, то ніколи не помилитеся, зупинивши свій вибір на Montelli.

Получите консультацию по изделиям из искусственного камня Montelli

Наберіть нас моб. +380 (97) 642-26-05тел./факс +380 (44) 228-90-63 або натисніть кнопку "Замовити", введіть свої дані і ми вам передзвонимо. З радістю надамо повну та вичерпну інформацію