Bienstone. Штучний камінь Bien stone - Neolit

Переваги застосування BienStone для оздоблення та предметів інтер'єру

Штучний камінь за декоративними відмінностями, терміном служби та зносостійкістю не поступається природному матеріалу. Це підтверджує BienStone - красивий і міцний камінь, який був створений понад півстоліття тому. Створення цього матеріалу дозволило зробити оздоблення преміум-класу менш трудомістким та доступнішим. Для виготовлення обробки використається високотехнологічна акрилова смола, а також природні мінерали.

Искусственный камень Bienstone

Особливості матеріалу BienStone:

  • Функціональність та універсальність.
  • Шляхетна краса, властива природному каменю.
  • Забезпечує монолітну (без швів) обробну поверхню великої площі.
  • Пластичність, яка дозволяє надавати міцному матеріалу різноманітних форм.
  • Така особливість розширює можливості для втілення в оздобленні цікавих дизайнерських ідей.
  • Багата гама кольорів та відтінків.
  • Матеріалу властива ідеально гладка поверхня без тріщин, які біля природного каменю стають джерелом плям, забруднення.
Bienstone

Поєднання природних мінералів та високотехнологічної акрилової смоли забезпечило штучному каменю цінні експлуатаційні переваги:

  • Матеріал не боїться вологи, прямих сонячних променів.
  • Зберігає через тривалий час початковий відтінок кольору, красиву фактуру поверхні.
  • Його поверхню легко доглядати.

Декоративні переваги BienStone

Штучному каменю властивий розкішний та благородний зовнішній вигляд, він робить інтер'єр презентабельним, стильним. Його використання забезпечує чудові можливості для створення оригінального, неповторного проекту дизайну.

Оздоблення із застосуванням акрилового каменю не поступатиметься за красою та якістю поверхні з дорого природного матеріалу. Візуально вони нічим не відрізняються, а універсальність BienStone набагато вища.

 

Штучний камінь у дизайні

Фізичні та експлуатаційні властивості даного каменю дозволяють активно застосовувати його для обробки житлових, офісних приміщень, барів та ресторанів, дорогих бутіків, розважальних центрів. Кожне приміщення з обробкою BienStone виглядає розкішно і неповторно.

Штучний камінь - ідеальний матеріал для кухонних столешень, міцних, довговічних, практичних, естетичних. З таким виробом функціональна кухня перетвориться на багатий та вишуканий куточок будинку. За столешнею із акрилової смоли просто доглядати, підтримувати в ідеальній чистоті. Можна не боятися впливу вологи та частих прибирань із застосуванням побутової хімії.

На кухні варто встановити не тільки столешні, а й зручні, вишукані мийки з сучасного штучного матеріалу. BienStone відповідає санітарно-гігієнічним нормам, дозволяє забезпечити чистоту на кухні. І, разом з тим, він перетворює утилітарні предмети на яскраві акценти інтер'єру.

Зі штучного каменю видаються надійні підвіконня, перила для басейну, барні стійки, ексклюзивні меблі. Матеріал знайшов застосування і у зовнішній рекламі, і у виготовленні спеціальних меблів для медичних закладів.

Багата кольорова гама дозволяє підібрати варіант обробки з урахуванням дизайнерського рішення обстановки.

Отримайте консультацію щодо виробів зі штучного каменю BienStone

Наберіть нас моб. +380 (97) 642-26-05тел./факс +380 (44) 228-90-63 або натисніть кнопку "Замовити", введіть свої дані і ми вам передзвонимо. З радістю надамо повну та вичерпну інформацію про продукцію та умови співпраці.